0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (535 puan) tarafından
Kızımın saçını tarıyordum baktım bi böcek gibi bisey onu almaya çalışırken daha minikleri vardı bit sanirm .nasıl olmuş anlamdım ne yapmam lazım bi akıl verin ya 

6 Cevaplar

0 oy
(3,392 puan) tarafından
Hemen eczaneden paranit sprey al canım şampuan değil bak sprey zaten içinde tarağı da var onunla temizlenir hemen hiç korkma bize de okuldan gelmişti iki sefer kullandık çok şükür hiç bişey kalmadi
(535 puan) tarafından
Aldım canım paranit sprey ve sampuan
(3,392 puan) tarafından
Tamamdır canım sık bitkisel zaten hiç korkma onunla bir saat kadar beklet tara tam 7 gün sonra birdaha yap ki yumurtaları canlanmasin
(535 puan) tarafından
15 dk beklet diyor qma
(3,392 puan) tarafından
Yok kuzum hiç korkma bir saat beklet sen iyce olsunler
(535 puan) tarafından
Tamam canjm
-Reklam-
0 oy
(15,969 puan) tarafından
Eczaneden ilaç al başka türlü kurtulamazsin. Kendini de kontrol et sana da geçmiş olabilir 
(535 puan) tarafından
Ay bende bundan korkuyorum ya
(15,969 puan) tarafından
Biz de bundan 3 yıl önce kapmistik bit dışarı da çıkmayız nerde geldi bilmiyorum ben kızım oğlum 3 umuz de olmuştu ilaçla geçti ancak. Bir de sirkeli su yapmıştım
(535 puan) tarafından
Sirkeli suyu nasıl yaptın canim
(15,969 puan) tarafından
Sprey şişesine biraz sirke koydum üstüne su ekledim. Saçımıza sıktım oğlum daha küçüktü diye ona sikmadim kızım 1 buçuk yaşında idi kulak arkasına ensesine sıktım sadece. Sıktım biraz beklettim sonra banyo yaptırdım
(535 puan) tarafından
Tamam canım saol onu da denerim şimdi paranit şampuan ve sprey aldım  bi yapayım
0 oy
tarafından
Kaç günde bir banyo yaptiriyorsun
(535 puan) tarafından
3 günde bir havalar sıcak olunca günlük yada 2 günde bir
(535 puan) tarafından
Abisi okula kendi de kreşe gidiyor
0 oy
tarafından
Bit Bit diye bir bit ilaci var eczacıya sormuştum en iyisi bu demisti
(535 puan) tarafından
Paranit aldım canım ya
tarafından
Dene o gecirmezse dediğimi al
(535 puan) tarafından
Tamam cajjm
0 oy
tarafından
Bit şampuanı alın
(535 puan) tarafından
Aldım uyguladım 7 gün sonra tekrar yapacam
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bitex ve paranot alabilirsin cnm ama en iyisi paranit tek seferde bitirebiliyor bitex 2 3 seferde bitiriyor tabi paranitin maaliyeti de diğerine göre fazla kızıma geçti 3 defa biri okuldan diğeri bir yakın arkadaşımın kızından geçti iki kez uyarıyorum bak var kızında yan yana gelince benim kızada geçiyor diye yok anam neymiş geçiremiyormuş okuldan tekrar geçiyormuş harbuki kendi uğraşmak istemiyor zaten bn kızımda gördüğüm gibi 7 24 oturtur dizime kafasını yoklarım onda hiç öyle bişey gôrmedim onun yüzünden kızıma da geçti 2 kez hatta 3 kez tecrübeye dayanarak o yüzden paranit kesin çözüm diyorum 
(535 puan) tarafından
Bende paranit aldım canın dün yaptım haftaya tekrar edecen inşallah bi daha olmaz bundan sonra da ayda yada 2 ayda bir paranitle yıkayım diyorum saçlarını
(1,465 puan) tarafından
Yani zararı yok zaten kullana bilirsin cnm ama okullu mu sizinkinde okuldan mı geçti
(535 puan) tarafından
Evet abisi okula kendi kreşe gidiyir

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 703 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 329 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 627 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu