0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (3,761 puan) tarafından
İkinci cocugu eşim istiyor ben daha 1 sene yapmak istemiyorum 3 yaşına girecek korkularım o yüzden huyu değişir psikoloji nasıl olacak onu düşünüyorum  ..ev işi umrumda değil ne kadar yapabilirsem uyku  ilk çocuk gibi belki olmaz 

7 Cevaplar

0 oy
(119,225 puan) tarafından
tamda 3 yasa gurcekken rahata ermeye gelmisken ne yapcan yurdagul ☺️☺️
vallaha bak kuzey 3 yas 3 aylik bi gor bana hic zarari yok aksine faydasi var bana ama şimoşu sorma gitsin
(4,142 puan) tarafından
Aynn esekten dusmuse donuo insan. Hurrem sultan hayandan mahidevran surgu. Yillarina sefil sefalet yasamaya mahkum oluosun. İflas etmis acun ilicali kadar acinilasi bir hayat baslio:))
tarafından
Hadi inşallah diyeyim :) doğduğundan beri gazı geçsin rahat edersin  ek gıdaya geçsin rahat edersin 1 yaşa gelsin uykuları düzelir emeklwsin yürüsün rahat eder 2 yaş sendromu geçsin rahatlarsın dediler dediler bi halt olmadı herşeyi dibine kadar hala yaşıyorö :)derin  28 aylık hala uyumuyo yemek yemiyo düz duvara tırmanıyo :) inşallah dediğin gbi 3 yaşı bekliyorm inşallah senin dediğin çıkar sevdaaa:)
☺️☺️☺️☺️ kuzeyde ac yasiyo ama bin kere masaallah bana zarari yok arada bi atar yapiyi o kadar ☺️ darisi sana olsun
(3,761 puan) tarafından
Bnmki bu sene gözü açıldı valla 2.5 yaşında yurudu şimdi başladı yaramazlik
-Reklam-
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Aman yapicaksan şimdi yap yaşları ne kadar yakin olursa o kadar iyi bence beraber büyüyüp gidiyor yoksa diğer türlü biri büyüyor tam rahata erdim derken sil baştan başlıyor herşey
(3,761 puan) tarafından
Şimdide uyku gece yok zaten sürekli ewdeyiz valla
(4,220 puan) tarafından
O zamn yap gitsin çıksın aradan
(3,761 puan) tarafından
Bnde yone korona filan gelmeden başımıza  yapayım diyorum Allah korusun ilk çok zor oldu hastane işi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bir an önce yap kurtul bacım büyüsün çıksın aradan
(3,761 puan) tarafından
Elinde sonunda ikinci olacak zaten bakalım hayırlısı
0 oy
(1,135 puan) tarafından

Canım ben yaşları yakın olsun diyen tayfadan değilim valla ilki buyudukten sonra ikinciye bakmak cok daha rahat oluyor diğeri zaten kendini kurtarmis oluyor hem abilik/ablalik ediyor hem tecrübeli oluyorsun zaten ilki kadar zorlanmiyorsun yerinde olsam bir iki yıl daha beklerim benim düşüncem de bu şekilde canım ama herkes kendi bilir :) 

(3,761 puan) tarafından
Bende 1 sene bekleme taraftarıyım eşim ıstiyor ama benim cesaretim yok bakalım hayırlısı
0 oy
tarafından
Oğlum la bebeğim arasında 2.5 yaş var bence güzel bı duygu:)
(3,761 puan) tarafından
Zor olmuyomu peki ilk kiskanclik filan yapmiyomu
tarafından
Tabi canm oluyo kskanclk gözüm hep uzerlerinde
(3,761 puan) tarafından
Bnm korkumda bu ilk çok baskı yaparım diye korkuyorum
0 oy
(4,142 puan) tarafından

image

Sana mevzuyu resimle anlatayim:))
(4,142 puan) tarafından
7 gunluk dogum yapmayin burda. İlk 6 gun yogun bakimdaydi oglum . Bu resim 7. Gun. İlk 6 gunde hicbisey anlamadi yoktu evde bebek ayni rutin hayati devam etti. 7. Gun  yani kardesin geldigi ilk gun bu sekle burundu tsortumu. Ustunden meme emmeye basladi. Bes dkkda bir meme diye yanima sokuluodu  5 bucuk yas burda
(3,761 puan) tarafından
Oha kıskançlik  bence zor olacak ama bnde 1 sene daha istemiyorum ama elinde sonun da ikinci olacak
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Bence yap diyenler mahsus diyor sen nasıl istiyorsan öyle yaşa hayatı dinlen tadını çıkar hayatın olacaksa da olur
(3,761 puan) tarafından
Ben istemiyorum eşim istiyo onunda aklına nerden geldi bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
0 oy
3 cevap 266 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
0 oy
2 cevap 173 göst.