0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (240 puan) tarafından
Kızlar geçenlerde kızıma danino almak için girdim markete orda hiç bakmadım üzerine eve geldik birini açtım kokusu değişik geldi baktım tarihi geçmiş sonra eşim geri götürdü değiştirmek için  

10.05.2023 tarihli olanla değiştirmiş başka bitane ona baktım onunda geçmiş eşim bakmış orda ama yanlış anlamış 05.10.2023 anlamış oda 

Her insan buna dikkat etmez hadi ben onu bebeğime verseydin kim ödeyecek bunun vebalini bana 

Size sorum biz bu marketi şikayet edebilirmiyiz veya nerelere şikayet etmeliyim 

7 Cevaplar

0 oy
(6,210 puan) tarafından
Vallahi bence edilmesi lazım Çünkü bizim köyde de bir market var geçen eşime dedim ki bir tane soda alsana bana Avşar soda getirmişti Normalde böğürtlenin rengi kırmızı olur bunun rengi bildiğin makinada 50 sefer yıkanmış laciverte benziyordu böyle solmuş bile lacivert Allah Allah dedim Ondan sonra bir de Tarihine baktım ki tarihi geçmiş

Ertesi gün de eşim bakmış ki hep tarihleri geçmiş adama kızmış ki bunları böyle satıyorsun millet zehirlenir Olur mu böyle şey o da gözden kaçmış bilmem ne gibi bir açıklama yapmış 
(240 puan) tarafından
Allah'tan bakmadan icmemissiniz
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Edebilirsin canım tüketici haklarını ara tarihi geçmiş ürün satıyorlar diye şikayet et onlar gerekeni yapıyor 
(240 puan) tarafından
Tm sağolun
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Alışkanlık edinin ne olur şimdiki market çalışanları video çekmekten kafaları yerinde değil ben her türlü ürüne önce bakıyorum şikayet edin tüketici hakları.
(240 puan) tarafından
Tm sağolun
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bi kere bende kefir aldım hamileydim o zmnlar baktım tarihi geçmiş hemde 1 ay falan. Getirdin mi nerden sipariş etmiştim. Hemen sikayet ettm 
(240 puan) tarafından
Bizim sürekli gittiğimiz market 3.oldu bu
0 oy
(645 puan) tarafından
Tüketici haklarına şikayet edebiliyorsun aldığın ürünle fisiyle beraber gidip 

Yiyecek turu değildi bizim ama babam garantiye gönderdi telefonunu  imaili çalındı diye şikayet etmişti firma kusurlu bulunmuştu 
0 oy
(9,545 puan) tarafından
Biz migrosta çok yaşadık bunu şikayet ettik hala oluyor 
0 oy
(238 puan) tarafından
Direk zabıtaya bildirebilirsin dükkana ceza kesilir. Ürünler toplanıp imha edilir.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 275 göst.
19 Şubat 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Birhilall (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.
26 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.

379,056 soru

11,345,710 cevap

34,812 kullanıcı

...