0 oy
61 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba kizlar bebegim emeklemeye basladi ara ara iki gundur kafa arkasi pat diye dusuyor bugun iyice korkmaya basladim beynine bir sey oldumu doktora gotursemmi diye sizde oldumu neler yaptiniz ?

2 Cevaplar

0 oy
(5,914 puan) tarafından
16 aylık oğlum 10 aydan beri emekleme yürüme döneminde şuan yürüyor daha çok düşüyor artık delirecek gibiyim sürekli kafasını biyerlere çarpıyor geçen aynada kendini öpmek isterken pat diye bi vurdu kafasını aklım çıktı.. 
tarafından
İnsan korkuyor bir tek dikkatsiz miyim dedim kendimi yetersiz goruyorm bu konuda
(5,914 puan) tarafından
Hayırr aslında anlık olan şeyler yani geçen koltuktan düşecekti refleksle bacaklarından yakaladımda düşmedi inan bana
-Reklam-
0 oy
(968 puan) tarafından
benim oğlumda 9 aylık emekliyo sürekli dusuyo ama çok şükür bişey olmadı olmazda inşallah 
tarafından
Benimde ayni 9 aylik kafa arkasi dusuyormu oda
(968 puan) tarafından
evet dusuyo ama ben yere yorgan üstüne battaniye seriuorum hasta bu ara daha huysuz birakiyo kendini yere hemen  hangi ay senin bebis
tarafından
Benim agustos seninki minik kacinci ayda dogdu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 387 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 129 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
13 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu

382,952 soru

11,462,847 cevap

35,054 kullanıcı

...