0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (2,352 puan) tarafından
bu aralar kendimi hic iyi hissetmiyorum kendimi hep evde bagirirken buluyorum bunalımdayım geceleri agliyorum sessizce gün icinde aglamak geliyor içimden ama çocuğum var aglayamiyorum psikologa cikip ilac tedavisine baslamak istiyorum aranizda varmi ilac kullanan belki beni linçliceksiniz şimdi ama ilac kullanipta nasil bi süreç oldu 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Çocuğun etkilenir senin hallerinden,bir an önce bir psikologla görüş seninle konusucaktir seni dinlicektir ona göre belki ilaç yazar yazarsa da düzenli kullan.kendini iyi hissetmeye çalış, kötü düşünürsen daha kötü hissedersin, çocuğun için kendini toparla:)

(7,914 puan) tarafından
Psikolog ilaç yazamaz canım öyle bir yetkisi yok ama diğer söylediklerinde yüzde yüz haklısın<3
tarafından
Karıştırdım:) önce psikiyatri ye sonra o yönlendiriyo psikologa konuşmak için evet böyleydi galiba:))
-Reklam-
0 oy
(7,914 puan) tarafından
1 2 gün kullanır düzelirim sonra bırakırım diyorsan hiç başlama 

İlaçları uzun süreli kullandığında faydasını göreceksin ve kendi isteğine bırakman demek önceki halinden daha beter duruma düşmen demek doktoruna birlikte azaltarak bırakman lazım 

Ben evlenmeden önce gitmiştim o zaman sevgilimden ayrılmış depresyona girmiştim verdiği ilaçları kullandım ve faydasını gördüm işin içinden çıkamadığımjz durumlarda uzmanlardan destek almakta fayda var 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
İlaç her durumda verilmiyor canım. Ben daha önce kullandım, şuan eşim kullanıyor. Vücutta eksik veya fazla hormon var ise ilaç ile dengeleniyor. Eğer gerçekten ihtiyacın varsa düşük dozda başlar doktor. İlk etapta vücut alışana kadar uyku, sersemlik, durgunluk vs gibi farklı belirtirler olabilir. O durumda ilacı sakın bırakma. Vücut yeni bir düzene alışıyor, alışınca bitiyor etkileri 
0 oy
tarafından
Neden linclenesin hastaneden randevu alıp gidebilirsin dusuk dozda sakinlestirici yazabilir doktor. Bir ara dersleri kafaya takinca aileme karsi hircinlasmistim gizlice gittim doktora anlattim etraftaki herkesi dövmek istiyorum diye :D oda bana yazmisti bi ilac kullandim baktim sesimi bile cikaramiyorum dayak yicek hale gelmisim :D biraktim adam anladi galiba etrafa zararimi abartti beni etkisiz hale getirmisti :D
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Ben 2 ay kullandım citoles 10 mg bana iyi geldi. Psikolojik sorunum yoktu ama hayatımın her evresinde çok sinirli bir yapım vardı son zamanlarda artmıştı o yüzden kullandım 
(7,914 puan) tarafından
Kız bende onu uyku için almıştım eczaneden reçetesiz :))
(7,666 puan) tarafından
Benim uykumu kaçırıyor o ilaç ilk 2 hafta deli gibi uyku yaptı sonra uyku uyuyamadım ve reçeteli ya ben sonra almaya gittim dr vermedi yeter dedi bana satmadilar djfjd
(7,914 puan) tarafından
Bende gece çalışırken hiç uyuyamıyordum gündüzleri eczacı vermişti Bi uyudum uyandım gözler balon oldu:)
(7,666 puan) tarafından
İlk zamanlar çok uyutuyor ve unutkanlık yapmıştı değişik bir şey
(531 puan) tarafından
Teyzemde aynı o ilacı kullanıyor senelerdir ilaçtan Allah razı olsun diyor kullanmayinca yapamıyor
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben bekarken kullandım.bambaşka biri olmuştum.ama düzenli bir şekilde kullandım 1 sene kadar.çok iyi oldum.sonra bıraktık.tabii şimdi yine lazım çünkü birsuru sıkıntı stres yaşayınca tekrar ediyor malesef
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben kullanıyorum 14 yaşımdan beri Bi süre birakmistim hamilelik başı diye 3 ay yasakti terör estiriyorum istem dışı 3 ay doldu koşa koşa doktoraya gittim dedim bu şekilde ben iyi değilim geri başladık şuan iyiyim gitmeni tavsiye ederim zarar verdiğini düşünüyor isen mutlaka git
0 oy
(4,404 puan) tarafından
ilaçlar sihirli değnek değil malesef yıne olay sende bitecek

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
3 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hacer_BN (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sevgim esmer (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.
23 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 256 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zeynepzeynep (183 puan) tarafından soruldu

378,411 soru

11,326,689 cevap

34,780 kullanıcı

...