0 oy
42 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar sırt üstü oyuyum.ben bebeye zararmı yan yatınca oyku tutmuyu bebeyim 1 2 gün hizlı hareket ediyo 2 3 gün hiç hareket etmiyo yani ediyodu 2 3 defa falan yani neden ola bilir doktur herşey yolunda dedi

4 Cevaplar

0 oy
(45 puan) tarafından
Sırt üstü iyi değil canım yan uyu erken zamanlarda düşük riskini azaltıyor diye biliyorum için rahat etmiyosa acile git ultrason ile bebişe baksınlar ben çok takıntılı idim gebelikte sık sık gidip bakıyordum
(23 puan) tarafından
Sırt üstü uzanmiyınca oykuda tutmuyu yeni gitdim hastanetye 2 3 gun olur iyi dedi bebek ama hareketi neden zayif bilmiyom doktur herşey iyi dedi
(45 puan) tarafından
Arada oluyor öylr şekerin tansiyonun eve genel bir hastalığın yoksa korkma
-Reklam-
0 oy
(3,724 puan) tarafından
Valla ben 7 ay falan hep sırt üstü yattım çok şükür bişey olmadı zaten bi süre sonra yatılmıyor 
(23 puan) tarafından
Sırt üstü yatinca kan akışi yavaşliyomuş ben sırt üstü uzanmasam rahat edemem oyuyamamki
(3,724 puan) tarafından
Kan akışı bitmiyor yavaşlıyor ve illa ki dönüyosundur uykuda da
0 oy
(1,138 puan) tarafından
Ben uyuyordum bir zararı olmadı.

Genelde sola yatıp uyumayı öneriyorlar.

Uyu bişey olmaz.

İleriki haftalarda uyuyamicaksin :D
(23 puan) tarafından
Evet öyle banada söylüyular sol yat diye uyuyamicaksin derken? Yani rahat oyumak olmuyumu ?
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Dahs kucuk o kadar guclu degildir hep hareket edemez. Bi de ayaklarinin altina yastik filan koy yuksekte dursun kan akisini dengelesin. Sirt ustu kan akisini yavaslatiyomus ya

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 218 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
24 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
8 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...