0 oy
82 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Hanimlar günlük temizligini nasil duzene oturttunuz bana da fikir olsun. Piril piril bir ev icin tuyolariniz var mi?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben halıları çıkarttım yıkıycam yazın geri sericem evi toplayıp paspas yapyorum pırıl pırıl oluyor haftada bir pencereleri siliyorum en son. Bulaşıkları elde yıkıyorum kapıyı süpürüyorum hava güzelse dışarda işlerimi yapyorum yoksa biraz buraya takılıp yemek yapyorum 
(12,536 puan) tarafından
benimkiler bügun geldı yıkamadan bayılıyorum bahçede vakit geçirmeye hava bi açmıyor ki mayıs bitti
tarafından
Aynen canım burda da öyle her gün dolu yağıyordu kötü hava
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız bacım iki çocukla yapsan boş her dakika bı yerden bişi çıkıyor 
0 oy
(3,345 puan) tarafından
Hergun ama hergun istisnasız yaparım temizlik sabah erkenden kalkar kalkmaz önce toparlama yaparım sonra camasirim varsa heken onları atarım katlanacak varsa katlar yerleştiririm sonra hoppp makina tutar silerim  WC banyoyu mutlaka gece yatmadan çamaşır suyu ile temizlerim 
0 oy
tarafından
Gece yatmadan önce evini düzenle mutfakta dezgahin üstü boş olsun yerleri gırgır vur sil diğer odalarida öyle yatak odası hariç tuvaleti çamaşır suyu yap lambaları söndür karanlık perdeleri çek camları az aç kapılarını kapat sabah kalkınca mis gibi olur hep yaparım:)) 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 275 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canveannesi (1,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
27 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havin06 (2,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
20 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Ahsen61 (235 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,641 cevap

34,778 kullanıcı

...