0 oy
52 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,067 puan) tarafından
Nasıl Bi yol izlemem lazm yaptıran. Varmı

4 Cevaplar

0 oy
(12,706 puan) tarafından
bende bekliyım post çiksın
-Reklam-
0 oy
(499 puan) tarafından
Önce dahiliyeden randevü alıyorsunuz dahiliye allerji bölümü için size sistemi acacak sonra allerji bölümünden randevu alıyorsunuz. Gittiginizde size sikayetinizi sorup ona göre gıdamı ilacmi yoksa toz vs mi ona göre test yapıyorlar. 
(968 puan) tarafından
cildiye yönlendirmede ln dahiliye gidemez
(499 puan) tarafından
Bana özelde kbb doktorum dedi allerji testi yaotir diye direk devlette dahikuyeden aldım herhangi bir yönlerdirme olmadi doktordq sormadı direk sistemdeb açtı. Ayni şekilde gorumcemde ilac allerjisi var direk dahiliyeye gitti
(968 puan) tarafından
ama bak işte sen kbbdan direk gitmişsin gorumceninde varmış gitmiş . yönlendirme yapılmış ama ben gittim benimki önce cildiye sonra yönlendirme yapıldı çünkü tahlil isteniyor ya tahlil istenmeden gidip yaptirmaz
0 oy
(968 puan) tarafından
önce dermotolojiye gitmen lazim ordan yonlendiriyolar ona göre kol veyada yapisakanli bişey var adını unuttum o şekilde bakiliuo
0 oy
(143 puan) tarafından
Ben direk alerji immünolojiye randevu aldım, koldan test yaptılar. Çocuk için öncelikle çocuk doktoruna gidip ortmdan yönlendiriyorlar kan deri testi hepsi yapıldı 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 53 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Pınar1348 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
3 cevap 77 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilo (431 puan) tarafından soruldu

380,742 soru

11,399,616 cevap

34,927 kullanıcı

...