0 oy
586 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (704 puan) tarafından
Geçen günde post açmıştım iç dikiş imde görüntü olarak sıkıntı var nasıl desem dışardan gamze gbi Bi içe çöküklük  yani bnmki daha, fazla ama AMALİYT snrası karnında böle bişy olan varmı snra düzeldi mi doktora kalsa iç dikiş o zmnla erir dio 2 hfta oldu hç değişklk yk

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Baska doktora gozukseniz iyi olabikir kimse gormeden bisey diyemez ki profosyonel degiliz ciddi bisey olabilir
(704 puan) tarafından
Gösterdm sadece görüntü olrk hata vr saglgnı etkilmz dedi ama Bn mrk ediyorm Bi bnm mi başıma gldi
tarafından
Bunu krndi doktoruna soyledinmi prki boyle boyle diye b3nde sezeryanliyim ama dumduz cizdi sadecr dikisin ustu sismisti odem gecer dediler yavas yavas geciyor
(704 puan) tarafından
Dedm norml dedi gçti ama, kme sordysam hata vr dio
(704 puan) tarafından
Kndi doktoruma sadece tlfnda ulaştım norml dedi geçti fotosunu attm. Ona pazrtesi gidixm ama gtmedn başka Bi doktora gideym dedm bakalm ne Dick oda şaşırdı çokta yorm yapmadı hatalı diklmş dedi ama bu seni etkilemez görüntü haricinde dedi ama o görüntü bile psikolojimi bozdu çok üzülüyorm ztn lohusalık vr sezeryan sn agrn sızın vr karnımda çk çatlamştı aynaya bakıyorum salla saçak karnım hadi o iyi kötü toparlanır ama üstüne bide o görüntü çok üzüyo bni tekrar Bi estetik AMALİYT olp bıçak altnada yatmak istemiyorm napcm blmiyorm
(704 puan) tarafından
Dikiş yeri değil cnm onun izi umrumda değil bildiğin dikişn üstünde 2 parmak fln karnm sanki içinden aslmşlar gbi için çökük yandn baktgnda orası ayrı Bi kat hani baya içe gergn bnde yrn öbür gn tekrar hamile kalsam karnm şiştkçe ya orası skntı yararsa çk korktum iyice
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
Ben de 6 ay önce sezeryan oldum. Benimde öyle canım normal bence 
(704 puan) tarafından
Snnki tm olarak nasl cnm tek tarftmı
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Yok cnm izini bile yok gibi 8 ay önce oldum
(704 puan) tarafından
Ne kadar güzel
0 oy
tarafından

Sen iç dikisi nasıl görüyorsun ki:ermm:

(704 puan) tarafından
Bn görmğyrm ama, dikişn haricinde 2 parmak üstünde karnm içine büzük iç diş oldgu belli yani doktorda öle dedi ztn
tarafından
Ilk defa duyuyorum bende hic böyle bisi olmadi bence başka dr a git
(704 puan) tarafından
Gttm oda iç dişte, hata vr dedi bnm merk ettgm azda olsa, düzelrmi yaşayn vrmı die
tarafından
Ilginç ınşallah hemen gecer
(704 puan) tarafından
Hç geçecek bilye bnzemio inşallh hafifler
0 oy
tarafından
6bucuk ay oldu canim benimde bi tarafi hafif sis alt kismi ice gocuk 2 kez kontrole gittim normal dedi hersey bugunlerde sanki biraz toparlaniyor gibime geliyor 
(704 puan) tarafından
Hmm bu kadr detaylı sormanın sebebi bnmkide sennki gbimi farklı bişymi onu anlamak istiyorm. Bnm sag taraf normal sol taraf dikişin 2 parmak üstü içe çökük oturunca fln değil yani baya içe çökük bnm sanki içerden çekilmşte gerilmiş gbi otur veya kalk farketmio yani
tarafından
Sol taraf benimde  canim aynen sanki ice cekilerek dikilmis gibi duzelir insallah daha cok yeniyiz aslinda iyilesme sureci hemen olmuyor
(704 puan) tarafından
İnşallah bu Bi dahaki hamileleiğimzde skntı yaratmaz cnm
tarafından
Rabbim nasip etmisse bisey diyemem ama bidaha dusunmuyorum 3 cocuk canim benimki :))
(704 puan) tarafından
Snn öle ama bnm ilk cnm napalm hyrlısı olsun
0 oy
tarafından
Kız vallaha çok merak ettim bi resim atamadın ha
(704 puan) tarafından
Olmuyo kz niyeyse yoksa atacktm ama uykularım kaçtı Resmn bni çk etkiledi ya birkeç kişide çıkp norml dese içm rahat etck Bi Bn iyim ya yaşayan
(704 puan) tarafından
Niye atlmasn kz herşey atılıyor oda atılır ztn dikişimde değil problem yani o görnmüyo dikişin 2 parmak üstü
tarafından
emirim daha önce atmaya çalıştı atamadı ondan sordum bende biliyorum yani ben at demedim daha önce atmaya çalıştığını bildiğim için öyle dedim
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Benim doğum yapalı neredeyse 1 sene oldu. Ya muk kestiği için doktor yamu.k dikilmiş. Sol taraftan göbek sarkiyor. Sordum da zayiflayinca geçer diyor dalga geçer gibi. Arada ağrıyor orasi 
(704 puan) tarafından
Sarkık mı sadece cnm içe çöküklük vrmı bnm içe çökük
(2,447 puan) tarafından
Sarkık yerin altı sarktigi için cokuk canım
(704 puan) tarafından
Hmm bnm öle değil işte cnm sarkık oldgndan değil baya bnm içe çökük içerden gergin
(2,447 puan) tarafından
Yeni ama senin iç dikişler 6 ayda anca duzelirmis canım
(704 puan) tarafından
DüElckse 6 aya razıyım

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 449 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 309 göst.
7 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Taha'nın Annesi (404 puan) tarafından soruldu
0 oy