0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba yine ben ve yine bir kayınvalide sorunu.

Ben mi çok abartıyorum kaynanam mı yanlış yapıyor bilmiyorum

Ben bayram sonrası 1 seneye yakın sonra ailemin yanına geldim biraz değişiklik olsun diye yaklaşık 1 aya yakında burdayım yarın dönüyorum dönme sebebim ise eltimlerin gelmiş olması. Neyse konuya geliyorum arkadaşlar sizce bir evin hanımı evde yokken kayınvalidenin o kadının evine kendi misafirlerini getirmesi ne kadar doğru bugün eşimi arıyorum nerdesiniz diye amcamlar geldi yukarıda oturuyoruz diyor ve benim kaynanam benim eşyalarımı kullanıp kendi misafirlerine evimde yemek yapıyor anahtarım onda her dakika evime giriyor eşime söyledim ben söyleyemem sen konuş diyor kalbini kırmadan nasıl konuşabilirim. Zaten kimsenin kalbi kırılmasın diye diye bu hale geldim..

10 Cevaplar

0 oy
(123 puan) tarafından
Neden senin evini kullanıyor peki yani kendi evinde neden agırlamıyor misafiri
(584 puan) tarafından
Aradığım yorum
tarafından
Pasaklı bir kadın cünkü kimse evine gitmek istemiyor kendiside misafir sevmiyor
(123 puan) tarafından
ay böyle bi cevap beklemiyordum :))
-Reklam-
0 oy
(13,290 puan) tarafından
Adam yerine konulmadığımı hissedersem kırılırım ben kırılırsam da başkalarının kırılması umurumda olmaz. Niye kendi evinde değilde benim evimde ağırladığını sorarım. Sonra ben evde yokken benim evimde misafir ağırlamanız uygun mu diye sorarım uygun dediğinde bence değil derim. 
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Ben kimse kırılmasın demem kırılması gerekiyorsa kırılsn birileri ki bir daha aynı şeyleri tekrar etmesinler. Açık acik de benim evimde ben yokken ne işin var da misafir ağırlıyorsn diye . Bı daha da verme anahtarı. Ben öyle yapardım. 
0 oy
tarafından
İsterse kırılabilir ben yokken benim evimde ne işin var anne ben yokken benim evimde senin misafirinin hiç işi olamaz anne dicen geccen ne güzel küserse daha rahat edersin ben eve sayılı insan kabul ettim için bana göre bu olay öğrendim an polisi dahi arayıp evimde gasp var ihbarı yapmama sebep olurdu 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Vallahi çok büyük konusacam ben olsam dünyayı ayağa kaldırırım ne münasebet eşin ne diye izin veriyor kaynananin evi barki yok mu senin evine tencerene tavana mi güvenip misafir ağırlıyor ne alaka sen çok sakın kalmissin bence evinin anahtarinin kayananda olması bile saçma bana göre göre
0 oy
(3,897 puan) tarafından
Abartıyo muyum dıye düşünmen ble hata. Ne alaka yani kendı evıne sığamamış mı 
tarafından
Yok bir kaç ay benim evimde kaldı kendi evine 1 kere bile gitmedi oda altımda yani
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Evini sumu basmış da senin evini kullanıyo ayıp diye bişey var 
0 oy
(37 puan) tarafından
Kırarak konus bence ne sacma kendi evi yokmu orda agirlasin 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Senin evinde olupta  O'nun evinde olmayan ne 
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Kaynananla altlı üstlü mu oturuyorsun