0 oy
115 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Doğumuna az kaldı esim inat ediyo babasının ismini verme konusunda nasıl ikna etcem ailesinden çekiniyor çok bende iki isim diyorum kızımın ismi iki isim hiç söylemiyorum diye olmaz diyo napcam ben

7 Cevaplar

0 oy
(4,220 puan) tarafından
Koymak zorunda deilsin ben çocuğuma kimsenin adinj koymam kendi adi olsun isterim hatta değişik ailede hiç olmayan isimler koydum bana mantıksız geliyor eşinle konuş çocuk bu ismi ömür boyu taşıyacak istemeye istemeye koyamam de dokuz ay karninda taşıyıp bide istemediğim isim koyamam de
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biz Alparslan düşünüyoruz ya kısmet kızımızda ismi asel 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay su isim nedelesinden gına geldi ya eşimde isityor ikinciye isim anneisni. Ama ben istemiyorum 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Her zaman böyle oluyor ya illa ana baba ismi mi olmak zorunda ikinizin istediği isim olsa nolcak
(37 puan) tarafından
İlk kim buldukysa bu anne baba adini koyma isini onu bir güzel bulup pataklıcan
0 oy
(499 puan) tarafından
Yani su ana baba ismi koymayıda hiç anlamam ne alaka yani sanki koymayanlar anasını babasını sevmiyormu. Bide ölmüş dede nine ismi koymak var tabi. O cocugu 9 ay sen taşıyorsun karninda ağrısını acisini sen çekiyorsun esin kusura bakmasinda söz hakkinin büyüğü sende.
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Kızım iki isimli oğlumda da yapalım dedim istemedi koyduk ama lafımı sürekli söylüyorum 
0 oy
(37 puan) tarafından
Mecburiyetin yok tabiki hadi guzeldir manasında guzelse olabilir  benim kayin babamin adı ilyasti biz nisanliyke. Vefat etti cok severdim kendisini ben koydum anlamida guzel yanında emir ekledim ilyas emir  ikinci ismi niye koydun diye kavga ettiler ama umursamadim bile simdi kizim olcak kaynanamla aram hic iyi degil bunu bile bile koymamai istiyorlar ama esime dirket olarak kestim attim amine yüsra olcak kizimin adi hasibe falan koymam dedim  
(137 puan) tarafından
Benim kızımın ismi de Amine Ece şimdi ikinci kızım olcak isim bulamıyorum :) siz de çok güzel isim seçmişsiniz cnaım sağlıkla doğsun

İlgili bir soru bulunamadı

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı

...