0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
Hanımlar ilk kızımın adını çok severek koyduk Amine Ece.... Şimdi ikinci kızım olcak inşallah bir türlü isim bulamadım. Eşim Asya çok güzel diyor... İki oldu o ismi söylüyor bana ama şart değil koymak tabi düşünürüz dedi.. Benim içimden hep Müjgan geçiyor... İkimizin beğendiği bi ismi birleştirmek istiyorum fakat biri dini anlamı da güzel olan bir isim olsun isterim ilk kızıma koyduğum gibi.. Bana fikir verir misiniz Sizce yazdığım iki isim nasıl yanlarına ne olur ya da farklı şeyler?? Sevgiler... 

4 Cevaplar

0 oy
(3,814 puan) tarafından
Müjganı begenemedim canjm. Ebrar nasıl
(137 puan) tarafından
Ebrar güzel canım bi kaç yakınımda var teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir de şey düşünün. Yarın öbür gün kardeşimin adı benim adımdan daha güzel diye tutturucak. Müjgan çok çok eski bir isim. İsim koyarken gelecek nesili de düşünün benim hoşuma gidiyor şunun hoşuna gidiyor diye değil. Tabi ki anlamı da güzel olmalı ama şimdi ki çocuklar çok acımasız dalga konusu olabilir. Müjgan baktım ama doğru mu bilmiyorum anlamı kirpikler demekmiş sanırım.
(137 puan) tarafından
Evet canım kirpik demek benim hoşuma gidiyor ama o sever mi diye de düşünyorum hep o yüzden çok zorlandım isim konusunda
tarafından
Ben de çok düşündüm. En sonunda kızımın adını Buket koydum her döneme her yaşa uyuyor gibi geliyor bana. Hem kibar bir isim çevremde de hiç yok. İleri de dalga konusu olma olasılığı çok düşük geldi bana.
(137 puan) tarafından
Çok güzel seçmişsin bence kendisi de sevecektir ismini narin
tarafından
İnşallah :)
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Müjgan güzel değil kız 

Benim kızlarımın adı Ebrar şirin

Küçük Eslem Hilal
(137 puan) tarafından
Ebrar ve eslem güzel bizim akrabalardada var :) teşekkürler
0 oy