0 oy
550 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bime pille çalışan oyuncak elektrikli Süpürge geliyor. 230 TL. Dyson model. Kızım bana hayatta ev süpürtmez. Süpürgeyi görünce kendisi saldırır bana bidaha vermez. Onu alsam. Sen kucukle süpür ben buyukle desem diye alayım dedim. Herkesten tepki gördüm çok gereksiz diye. Ben zaten çalışıyorum. Haftada 1 süpürme şansım var. Ona da izin vermiyor. Uyurken yapsam sese uyanıyor. Evi hiç süpürme şansım olmuyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Gereksiz mi gerçekten? 

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kızda aynıydı sürekli açar kapar üstüne otururdu en son aldım ama boşa almisim başta çok sevinmişti benim süpürge ortada yokken ama benim ki ortaya çıkınca yüzüne bakmıyor yine aynı devam 
tarafından
Geldi eline aldı baktı iki sürdü eve sonra yaptım dedi kenara koydu :)))))
tarafından
:))) oyuncaklar zaten boşuna alioz valla ama feda olsun oynasalarda oynamasalarda biz onlardan daha hevesliyiz :))benim küçükken hiç oyuncağım olmadı oyuzden kızıma mi alioyorum içimde kalan çocukluğuma mi bilmiyorum :) şimdiki bebeler yüzüne bakmio biz ne hevesliydik oyuncak olsada oynasak die
tarafından
Aynen öyle valla. Ben heves ettim akülü araba aldım babası scoother aldı ama yüzüne bile bakmıyor. Kendi hevesimize alıyoruz galiba :))
-Reklam-
0 oy
(48,954 puan) tarafından
gereksiz canim.bir sure sonra supurge meraklari bitiyo
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Dyson nin oyuncagi değil ama normal supurgeme benzeyen aldık kızımda süpürüyor seviyor 
tarafından
Aldık bakalım ben de :) eline aldı iki kere yere sürdü yaptım dedi koydu :))) ben ondan daha çok oynadım halbuki :))
0 oy
(7,726 puan) tarafından
Aman o fiyata top alamazsın söyleme kimseye alçam diye hep bi çapak çıkar böyle bosver
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Ben aldim daha pahaliydi hic yüzüne bakmaz gene gelir benimkini alir ;)))
tarafından
Hadi yaa :))) ben de aldım ya hadi hayırlısı :))
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Milletin lafına niye bakiyon

Sanki parası milletten çıkıyor

Hadi oradan de 

Bı kere niye millete soruyon

Kızına sor 

Beğendiyse tabiki al 

Parayı ve kararı vericek kişi sensin canım

Milette kalsa her şey gereksiz
tarafından
Ne bileyim yaa sormadım da iş yerinde konuştum süpürge geliyormus alayım diye. Herkes garip tepkiler verdi. Ben de acaba o kadar mi gereksiz dedim :) ama aldım
(2,971 puan) tarafından
Afferim en iyi kararı vermiş sin
Çok sevindim
0 oy
(742 puan) tarafından
Ne zaman geliyor 
tarafından
Dün geldi aldım ben
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Parasini ben veriyorsam kime ne? Neden cocugunuza yapacaginiz bisey icin milleti dinliyorsunuz ki? Ben uygun goruyorsam alirim. Kimseye laf dusmez.
0 oy
(6,848 puan) tarafından
kızim yok ama ogluma 2 tane aldikk :))))
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Boş ver canım insanların ne söylediğini ya Ağzı olan konuşuyor Sen istiyorsan ve maddi olarak da imkanı varsa niye olmasın
0 oy
(7,768 puan) tarafından
A101 de de var ama bana göre çok gereksiz 
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Kız aaa ucuzmuş ya ne zaman gelecek?benim oğlan öyle ne zaman elime süpürge alsam Barım Barım kendi istiyor alıyor elimden cokcseviyor süpürgeyi.bir tane aldım oyuncakcidam ses yapıyor kucuck birşey onu beğenmedi küçük diye.
(11,013 puan) tarafından
Görüntü vs varsa atar mısın bir gorsem
tarafından
Aldım ben çok sevdi kızım. Güzel bişey ben de sevdim
(11,013 puan) tarafından
Bu cuma mi geldi canım ona göre çıkıp bakayim
tarafından
Evet bu cuma geldi burdaki bimlere 5er tane gelmis
0 oy
(319 puan) tarafından
Çalışıyorsan al gitsin ya durumunuz iyiyse 
tarafından
Aldım gitti :))
0 oy
(13,857 puan) tarafından

Benim oglum 16 aylik ve delisi bende mi alsam:D

0 oy
(486 puan) tarafından

Ben kendi oğluma almıştım a101 şoka geliyordu ütü takımı bile var şuan çok anlamıyor ama anlıcağı zaman da gelicek hiç erkek çocuğu olur mu diyor gören dediğim tek şey erkeği kadını mı var bu işin diyorum öğrenicek benim oğlum deyip geçiyorum hatta rengide pembe renklerinde cinsiyeti yok ya ne varmış pembe de bi yapışmış üstüne pembe kız rengi erkek mavi rengi diye ne alakası var ben kabul etmiyorum bu düzeni o yüzden de alıyorum ütü de süpürge de :D

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim kataloglara baktimda bulamadım ne zaman gelicek bende almak istiyorumda
tarafından
Dün geldi canım ben aldım gayet güzelmiş
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Gerçekten mi ne zaman geliyor bende oğluma almak istiyorum benim oğlumda öyle süpürge hastası asla bana süpürttürmez kendisi süpürmek istiyor trendyolda falan bakmıştım ben fiyatına 700 tlydi sanırım alamadım o yüzden 
tarafından
Dün geldi. Ben aldım gayet güzel kızım da sevdi
(1,369 puan) tarafından
Hadi ya kaçırdım ben
tarafından
Belki vardır sorun bimlere

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 218 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 283 göst.