0 oy
276 göst.
Aile kategorisinde (2,155 puan) tarafından
İlk defa aldim ama içime sinmedi ama çokta pahalı herşey .

15 Cevaplar

+1 oy
(587 puan) tarafından
Aldım iyikide almisim ne olacak ki yani ikinci else temiz ve sağlamsa 

Ne aldınız ki içinize sinmedi ?
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir iki defa aldim sıfırdan farksizdı vallahi çok işimize de yaradi fisher pricenin 
tarafından
O zıkkımın da oyuncaklari gerçekten cokkkk pahalı.
Ama çokta güzel zalımlar sjsjsj
tarafından
Hahahahahaa demi canım ama tertemizdi vallahi o yüzden aldim işimize de yaradı dicoş hala telefonu elinden düşürmüyor onun sayesinde çoğu şey öğrendi  basıp basıp onunla söylüyor şimdi ☺
tarafından
Oyy yerim bal kızı ben ..
Maşallah prensesime
tarafından
Teşekkür ederiz bal teyzesi ❤❤❤
0 oy
(9,671 puan) tarafından
Gerek duymam ne aldın ki 
(2,155 puan) tarafından
Bende gerek duymamıştım ama sürekli atıyorum kırılıyor kır oluyor birde son çocuk ne yapcam diyip aldım şimdi de pişman oldum
(9,671 puan) tarafından
Çok gerekli bir oyuncaksa sıfır alırım ama çocuğuma çok bişey katmayacaksa pahalı ise almam zaten ev oyuncak kaynıyor
0 oy
tarafından
Ya almammmm ben 
0 oy
(674 puan) tarafından
Oyuncağa verilen paraya üzülüyorum hem çok pahalı hemde kıymeti pek yok hemen kırılıyor veya cocuk hevesini alıyor temiz düzgün olanından 2.el alıyorum rahat rahat ne lazımsa alıyorum birde güzel yıkayıp kaynatıyorum miss
(2,155 puan) tarafından
Bende öğle düşündüm çünkü çok pahalı ya kırılıyor atılıyor çok oynamıyor
0 oy
tarafından
Oyuncağa para vermem yaa eğitimli şeyler almak isterim 
0 oy
(3,749 puan) tarafından
Temizse alırım. Bende çok kişiye ikinci el adı altında sıfır oyuncak verdim
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Yıkat kaynak kurut miss için rahat olsun para verip aldın 
(2,155 puan) tarafından
Teşekkür ederim ya bir bebej 250 TL eşim aldı yüzüne bakmıyor
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Ben alıyorum temiz kullanılmış ise gelince de guzelce temizlerim nede olsa her sekilde kirleniyor iyice temizlersem yeniyse sorun yok
0 oy
tarafından
Hiç öyle pahalı oyuncak almadım. O yüzden ikinci el alma gereğinde duymadım

İkinci el ne gibi oyuncak alinirki.

Buyuk şeyler disinda
0 oy
(504 puan) tarafından
Oo kızımın oyuncakları hepsi ikinci el bide Allah razı olsun bin kere inşallah eşimin arkadaşları bayaa yolladı kıyafet olsun oyuncak olsun durumumuz pek yerinde değil o yüzden bayaa yardımcı oldular 
0 oy
(48,761 puan) tarafından
minyon aldim bulamadim yenisini
0 oy
tarafından
evt aliyorum genelde yikanan yada silinen seyler.. elimde bir niloya var 80 tlye almistim bugun 650 tlye satiliyor dusun bu devirde 1. el alanlar da hata
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Ayni bizlerin verdigi ozeni bircok anne veriyordur. Benimde kizim yegenimin oyuncaklariyla büyüyor neden içine sinmedi
0 oy
tarafından
Valla sıfırdan farksız olan bı dünya marka oyuncaklar var .oğlum elini sürmedi,kızım korktu oynamadı yok ilgisini çekmedi diyip satan cok .ben aldım valla nolacakki .eğitici oyuncak tercih ediyorum cok fazla almadım.oyuncak telefon gerçekten el değmemiş normalde 400 TL ben 40 lira ödedim.cokta şey öğrendi.oyun halısı aldım 35 TL ydi 20 aylık kızım onun sayesinde beşe kadar sayıyor .benle 10 a kadar söylüyor tekrar ediyor.puzzle aldım. Toplasan hepsine 100 TL ödedim .dezenfekten siktim kolonyayla falan sildim sonra bezle sildim iyice .zaten tek leke bile yoktu dokunmamislar bile

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Havin06 (2,155 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Papatya_masal (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 546 göst.
26 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 487 göst.