0 oy
66 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

kizlar 6 aya girecek kızım sma mamasi var ama asla yemiyor zorla veriyorum ondada ağlıyor akşam kınaya gidicez orada emzirmeden sonra ve sonrada vermek için almak istiyorum sizce hangisini tercih etmeliyim 

4 Cevaplar

0 oy
(2,586 puan) tarafından
6 aylık bebeğe bunlar çok ağır.  Kabız yapar rahatsız eder . Makat yirtigi olur cocukta
tarafından
aaa hiç bilmiyordum cnm burada biri post açmıştı arı ürünlerinden kullanıyordu o yüzden bende mi alsam diye düşündüm:/Ne yapabilirim başka:(
(2,586 puan) tarafından
Canım biminkini falan dene yada kızım mama içmemişti ben 1 tane cicibebe atmıştım içine ama kızım 9 aylık falandı seninki oldukça küçük. Başka markalar denemekten başka çaren yok şu an ama formül mama olmalı.  Ben 11 aylıkken denedim bunu resmen taslasti çocuğun tuvaleti çok zorlandik
-Reklam-
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Benimde yemiyordu bimdekini verdim yedi maşallh iyide geldi
tarafından
Hangisi cnm
(3,388 puan) tarafından
Bebevita ydı sanırım canım sarı kutulu
tarafından
Aa hatırladm cnm
0 oy
(8,258 puan) tarafından
Hem biberonla hem kaşık maması olarak kullananabilirsin ama adımlara geçmeden bunları kullanma canım 
tarafından
Hmmm.. bugünlük dedim de o zaman mamasını bir şekilde yediriyim çocuğuma zarar vericegime
(8,258 puan) tarafından
Tabiki termosa sıcak su koy orada yapıveriesin Bi şekildede yedirirsin canım
0 oy
(553 puan) tarafından
Hipp markasının 4. Aydan itibaren mamaları var hem bu şekil kutu da hem küçük kavanozda hangisi kolayınıza gelirse. kutudakiler devam sütü ile karıştırılıyor muhallebi gibi yapılıyor kıvamı biberon için uygun değil çok sıvı yapsan da koyulaşır kına da zor olur. Size kavanoz mama daha uygun gibi 
tarafından
Kavanoz mamayı başlamak istemiyorum açıkçası çünkü daha tadımlara başlamadım sanırım Kendi mamasını yedirmem daha iyi olur
(553 puan) tarafından
Tabi öyle yapın sevmiyor dediğiniz için bunları yazdım en kolayı o suyu önceden hazırlayıp yanınızda getirin çok daha rahat olur
tarafından
Evet cnm hiç sevmedi emziriyorm ama doymuyorda yemiyorda dışarıda çok zorlanıyorum bakayım olmazsa öyle yapcm teşekkür ederim hiç tecrübem yok iyi ki sormuştm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 209 göst.
10 Haziran 2022 Aile kategorisinde Erdeminn annesiii (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 366 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Seher.04 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 318 göst.
28 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Shr... (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 551 göst.
11 Mart 2019 Diğer kategorisinde Shr... (197 puan) tarafından soruldu

379,675 soru

11,365,469 cevap

34,845 kullanıcı