0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde (6,919 puan) tarafından
  En büyük sürpriz bana  gezmeye diye çıkarıp   âmâ nasıl gezme koca ist ne kadar araba galerısı    varsa yürüme içimden söverken  yüzüne güldüm açıdan ayaklarım şişti işte suprız sırası  geldi sana araba alacaktım ama bulamadım bulduğum pahalı dedi  bana    o an  neyse demıyım artik tmm önemli değil felan derken araba aldık  sok oldum ala ala  sdoko   eski  model bişey işte   sevinmedi mi dedi bende ooo bittim dedım  merak etme şimdilik bu acemi şoförsün ondan böyle eski aldım dedi canım eşim ne çok seviyoruz öyle dimi ;) 

15 Cevaplar

+2 oy
(119,153 puan) tarafından
korunurken şimoşun olmasi son nokta yaa daha ust devre olamaz artik
eminken oldu zaten
(48,508 puan) tarafından
adam hediye vermis sana☺️
aboo o bicim hediye ☺️
(6,919 puan) tarafından
:))) mutluluk hediyesi sevda
(48,508 puan) tarafından
napiyor küçük tatli cadi ❤️
-Reklam-
+1 oy
(7,906 puan) tarafından

Bende geçen gün doktora gidicek tim eşim dedi yarım gün izin aldım hallettim dedim tam gün alsaydın keşke çok sıkıldım 

Aradan 10 dk geçti bavulları hazırla 3 günlük tatil ayarladım gidelim kafa dağıtalım dedi canım kocam <3

(8,563 puan) tarafından
Hee iyi bakalmmm❣️
2 sene onceydi aynısını eşim yapmıştı anlık planlar yapar ve mutlu olurum. ❣️☺️ guzel bir tatildii
(7,906 puan) tarafından
Evet ya birden bende çok mutlu oldum kuzum şaşırdım iki elim ayağıma dolandı :) canım kocam
(8,563 puan) tarafından
Biz kadınları mutlu etmek ne kadarda kolay degilmiij❣️❣️☺️
(7,906 puan) tarafından
Evet bazen beni düşünüp sevdiğim çikolatayı bile alıp gelmesi beni çok mutlu ediyor önemli olanda bu zaten
(8,563 puan) tarafından
Tabiki büyük seylere gerek yokki
 Aksam sıkılıyordum gittik büyük bir magazaya sec istedigini al dedi bende kahve yanı bardağı aldm. Kendiside meraklıdr almaya :) rabbm eksikliklerini gostermesin kocalarımızn❣️
+1 oy
(339 puan) tarafından
Benim esimde supriz modu yok malesef özel günler oluyor hediyeyi bile bana sectiriyor canım eşim herşeyi alır eder ama asla sürpriz yapmaz çiçegi bile istiyorsan benim adıma kendine sipariş ver diyor:))))
(6,919 puan) tarafından
:)))) iyimiş cânım kendım dıye sipariş et
(339 puan) tarafından
O kadar kavga ediyorum ama olmuyor şimdi gidip diyeceğim birisi karısına supriz araba almış diye :)
(6,919 puan) tarafından
Ahaha git de
tarafından
Senin herif eşittir benim herif :D
(339 puan) tarafından
Yalnız değilmişim bak :)
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Kiz ona gücü yetmiş onu almiş. Düşünmesi bile güzel. Benimkinin maddi imkani var ama külüstür bir arabaya biniyor. Bana almasi imkansiz. Hatta ben kullanayim diyince vermiyor arabasini. 
(6,919 puan) tarafından
Ama becerikli kendisi yarış araba sı gibi yapmış tı
0 oy
(8,833 puan) tarafından
Bana da maddi olarak en büyük sürprizi araba almasıydi sjsjsj manevi olarak da depremden sonra bir ay ayrı kaldık. Yeni doğum yapmıştım. Annemlerde kaliyodum. Bı gün arıyorum acmiyo.. görüntülü arıyorum acmiyo. Sinir olmuştum trip atiyodum tam. Bir baktım kapıdan bana bakiyo. Annem babam kimseyi gözüm görmedi koştum sarıldım öptüm öptüm öptüm. Hala da kavuşamadik. Çok özledim.
(6,919 puan) tarafından
Ay  tez zamanda kovusun inşallah
(8,833 puan) tarafından
İnşallah çok dua edin bize sağlam bir ev bulalım:(
(6,199 puan) tarafından
Böyle bir kavuşmaya ihtiyacım var yanımda beremde kim varsa görmek istemiyorum
(8,833 puan) tarafından
İnşallah ikimiz de bir an önce kocalarimiza kavuşuruz esma
0 oy
tarafından

Bızım bırıkmısımız vardı ev bakıyorduk ama asla yetıcek gıbı degıldı yanı :D arabayı yukseltelım barı dedık, çıktık araba bakmaya diye durduk bıyerde burda araba dedı eee sahıbı nerde dedim verdı bir anahtar elime ay ben sandım başka araba aldık, ev almışız :) gır bakalım arabana bak dedi evı göstererek hala anlayamıyorum arabanın sahıbı mi ıcerıde dedim,yaaa gözde araba sahıbının evınde ne ısımız var ev aldık dıyınce anladım ben :D

(6,919 puan) tarafından
Sijşjljşjşj  ne güzel  biraz geç anlamış ın
(8,965 puan) tarafından
Yaaa canım ne tatlı olmuş ama çok  efsane suprizmis♡
tarafından
Evett valla bende cok memnun olmustum sagolsun ♥️ su ekonomıde gorup gorebılcegımzı ilk ve son evımızı aldık sukur ♥️
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Güle güle kazasız surusler canim
(6,919 puan) tarafından
Âmin  bu eskiden dı  suprız sordum  aslinda
(8,965 puan) tarafından
Aklıma bisey gelmedi :)
0 oy
(48,508 puan) tarafından
hayirdir kiz bugunlerde askin costu masallah size.nazar edecksin kendi kendini
(6,919 puan) tarafından
Hep aşıkım zaten
0 oy
(6,850 puan) tarafından
Ay evet çok hoştu ya birlikte çocuk mağazalarını gezcez diye plan yaparken o mağazaları kaynimla gezip ordahic bişey yokmuş annemlere gidelim demesi ayyy ne hoş suprizdi bütün gün şokunu atlatamayip hiç konusmadim dilim tutuldu 
(6,919 puan) tarafından
Nasıl yani kaynının işi ne orda
(6,850 puan) tarafından
Eşim de kaynimda senelik izindelerdi eşimi kahvaltıdan sonra bi kaç eksik vardı oraya yolladım çocuk küçüktü bi kaç saatimiz vardı markette oyalanmayim direk bebek mağazasına gidelim dedim kaynanamlarin evi eşimin yolunun üstündeydi giderken kaynimi görmüş balkonda abi nereye giyin falan bi geldi kaynimla birlikte alışverişleri getirmişler iyi hoş yerleştirdim hadi gidelim ben kaynimda bizimle gelecek sanıyorum eşim demesin mi boşver biz gittik hiç güzel bişey yoktu annelere gidelim
(6,919 puan) tarafından
:)))  büyük hüsran olmuş
0 oy
(6,199 puan) tarafından
Sanırım en büyük sürprizi beni hastanede bırakıp aradığımda ulaşamamam ☹️
(6,919 puan) tarafından
Rabbim sabır versin inşallah ya üzüldüm
(8,563 puan) tarafından
Esmoş gücün kalmamıştır ya :(
(6,199 puan) tarafından
Semros güç mü oda ne ? Gerçekten o gece tekrar hastaneye kaldırıldım doktor beni görünce şoka girdi ne oluyor dedi gözlerim balon gibiydi
(8,563 puan) tarafından
Durum normal degilki :(
(6,199 puan) tarafından
Nasip isteee
0 oy
(2,647 puan) tarafından
Annem babamla is birligi yapip evlenme teklifi etmesi olabilir ☺️ 

Bana  annem babam yüzük  denetmis ruhum duymamis ayni yüzüğü  esime  vermişler  ölçü  almışlar  bir yil sonra  söz  gecemiz babamlara geldi odaya gel dedi bi girdim  diz çökmüş  yüzükle  gül  getirmiş ❣

Bikezde yolu degistirip bu evlilik isi cok uzadi ev yarim esya yok altin yok seni kaciriyom diyip yüreğime  indirdi bende arabadan atlarım  ölürüm  bak babam beni affetmez demem onunda arabayi kenara çekip  kahkaha atmasiydi☺️
(6,919 puan) tarafından
:)))  ne güzel Rabbim ömür boyu mutluluklar versin inşallah
(2,647 puan) tarafından
Inşallah  aminnn canim benim❣
0 oy
(133 puan) tarafından
Oğlumuzu verdi bana hediye olarak yeterli bana başkada varda onlar bana kalsın ❤️‍
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ya dolu hangisinin anlatayım birgün evdeyim ev işi bebek uyutuyorum aradı hadi gidiyoruz nereye amasyayaya 

Hadi hazırlan nereye kapotokyaya 

Şimdi tatlil pilani var kesin der hazırlan gidiyoruz 

Birgün oturuyorum bana telefon almış birde verdi 

Ben şok 

Birgün en çok istediğim bir şeyi almış eve geldi bir anda havalara uçtum 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Beni kahvaltıya götürecem seni diye kalktık çıktık yola arkadaşına habersiz kahvaltıya gittik onlarında haberi yokmuş yolda aradı hem bana hem onlara sürpriz oldu :D ah cağnım kocam 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
O ksdar gezmeye son model almaliydi:)En son telefon sürprizi yaptı bikacgun önce kendi telide eski ama o bana almış canım kocişim❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde pikachu.53 (1,735 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 297 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde kubraerennn (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 326 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sezinn0 (25 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap