0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar özür diliyorum araştırdım araştırdım anlamli  bir şeye varamadim. Ben 27+1 günlük gebeyim en basindan beri eşimle ilişkilerimiz duzenli asla geri çevirmem o da benim iyi olmadigim zamanlarda asla teklif etmez zaten. Şimdi sorum su ki bu ruyalanma olayi canimi sıkıyor bir kaç kere denk geldim sabah çok erken saatte dusa gidince nedenini sorunca rüya gormusum diyor hatırlamıyorum diyor ya kendimi aldatılmış hissediyorum çok kötüyüm sabah yine aynisi oldu halbuki daha persembe günü birlikte olmuştuk siz boyle seyler yaşıyor musunuz yoksa yaşıyorsunuz ama eşleriniz belli edecek bir harekette mi bulunmuyor kafamda deli sorular. 

6 Cevaplar

+1 oy
(2,865 puan) tarafından

Bunun için kızamazsın ki rüya sonuçta elinde olan bişey değil. Onlarda ki hormon olayı çok farklı canım ve o hormon yüzünden bazı geceler rüya görüyorlar yada rüya gördüklerini zannediyorlar çok normal yani.. Rüyaları kendimiz seçmiyoruz malesef. Yeri geliyor bayan olarak ben bile görüyorum yani erkeğin görmesi de çok normal 

(649 puan) tarafından
Benim hic oyle ruya anım yok ya ben herkese olup olmadigni kestirememistim kavga etmiyorum suclamiyordum da ama kendimi sorguluyorum istemsizce
(2,865 puan) tarafından
Valla bayan olarak hiç düşünmediğim halde yeri geldi benim de gördüğüm oldu ama tabi bizde erkeklerde ki gibi bi durum oluşmadığı için abdest bozulmuyor.. Onların durumu hormonsal bence hiç kızma ve bu durumu kendini aldatılmış olarak görme kendine yazık yani böyle şeyler için yıprattığına değmez
-Reklam-
0 oy
(929 puan) tarafından

Hiç söylemedi genelde seninle gördüm rüyaları der ama inanmıyorum tabiki :) yapıcak bişey yok canım yani hiç aldatılmış gibi hissetme normak bişey . Arada banada oluyo yani benim hiç aklımdan geçmez öyle bişey mesela dedem vefat etti 1 hafta evde dua okundu hergün gördüm 1 hafta geçti görmedim. Şeytanın işi yok yani 

(649 puan) tarafından
Herkese oluyor o zaman bu yani ben bi araştırdım spermler vücuttan atilmadiginda mekanizma gibiymis hani bizim regl mantığı gibi vücut onu disari atiyormus ama iliskmzden o KDr süre gecmedi die kafam karisti
0 oy
(207 puan) tarafından

Su erkeklerin yakasindan dusun artik yahu... biyolojik isleyisinin de mi pesinden kosuyorsunuz be bacim.. biri dusu takip eder oburu donu takip eder.. bu kadar icinizi disinizi dokup durmayin suraya.

(649 puan) tarafından
Bravo #zeynepsila okudugunuzu gerçekten anlıyorsunuz bende zaten ruyalarina nasil engel olabilirim demisim tesekkur ederim parlak fikriniz icin  ;)
(207 puan) tarafından
#bayhanfunda soylediklerinizle davranislariniz arasinda uzaktan yakindan alaka yok.. aksine oyle bir yapismissin ki aldigi dustan tut ruyalarinin pesine dusmussun o da yetmemis forumlara dokmussun kocanin durumunu. Yakaya yapismayi da asmissin sen artik. Takinti olmus sende.
tarafından
Elestiri kaldiramayan bi yapiniz varsa özel hayatinizla ilgili konular paylasmamanizi öneririm. Sizin icin cok önemli bi sorun olan bu durum bizim icin komik bi durum gbi gelms demek ki. Bunu yasanmislikla da iliskilendirebilirsn yada kötü niyetle de. Lakin sana geçen bana sorun bana "sorun" olarak bile gecmedi ne yazik ki. Elinizden geleni hamile halinizde dair yaptığınızı söylüyorsunuz zaten.
(649 puan) tarafından
#letitgo anladim siz eşinizden alısıksıniz baya normalmis bu durum. Tesekkur ederim aklimdaki soru işaretine ışık oldunuz demek ki sizde yaşıyorsunuz bende yakaya yapışmayı pardon bu takıntıları bi kenara birakayim sag olun sag olun ;)
(649 puan) tarafından
Gulunecek onca şey varken birisinin canini yakan birseyi komik bulmanız ne kadar aci  #mavikolata
0 oy
tarafından

Tek suçlu testosteron :)) rüyalarına da mi kariscan adamin napicaksn onun suçu degil ki

(2,865 puan) tarafından
Sadece beni görsün sadece beniiiiiii diye çıldırıyorlar :D :D bizde de bu durumun adı östorajen hormonu :D hahahhaahha
tarafından
Ahahah kesinlikle :)) valla catliycaz orta yerimizden kiskanirken
(649 puan) tarafından
Farkindaysaniz eger onu suclamadigimi yazmisim zaten eşime dedigim birsey yok sadece bu olayi bilmediğimi bununda beni fazla uzdugunu anlatmaya calismisim
0 oy
(649 puan) tarafından

Yani onu yargiladigim icin ya da kizdigim için sorun yapmiyorum da sadece bnde bir sorun mu var diye dusunuyorum hani yetmiyorm gibi mi :(

tarafından
Alakası yok canım vücut tepkisi bu. İşleyiş gibi düşün. Değil perşembe, dün akşam yaşamış olsanız sabahına yine rüya görebilir. Onun vücudunu tanımıyorsun kendince ölçemezsin şu kadar günde bir olacak şöyle olmalı diye. Çünkü hormonal. Canını sıkma yorumlara da bakma merak edip sormuşsun kötü bişey değil sebep yada çözüm aramak
(649 puan) tarafından
Şuan zatn olaydan daha cok yorumlar canimi sıktı ne kadar bencil insanlar var hayatta yani adamı uyurken doğrayacakmşm tepesine cokmusum gibi davraniyorlar halbuki yirtindim resmen duygusal olarak beni etkilediğini anlatmaya çalışırken  bende biliyorum rüyasına engel olamayacagimi :(
0 oy
(2,266 puan) tarafından

Rüya canım aldatmakla ne alakası var erkeklerde bazen böyle olurmuş farkında olmadan sorun edecek bişey degil bu kadar takılma 

(649 puan) tarafından
Yani bir kaç kere denk gelince istemsizce takildim hormonlardan da galiba :(
(2,266 puan) tarafından
Şeytan vesvese veriyor sana uyma canım adam yanında uyuyor sonuçta
(649 puan) tarafından
Haklisiziniz tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 975 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
0 oy
4 cevap 152 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
27 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Melis87 (149 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...