0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (1,352 puan) tarafından
Kızlar ya ne yapsam asla asla bişeye ikna edemiyorum sakın kalıyorum en son ana kadar sabrediyorum güzel konuşuyorum ama yok anlamıyor güzellikten en son artık bağırıyorum napcam ben böyle çocuk daha filan diyenler yorum yapmasın lütfen başına gelmeyen bilemez mesela az önce parka götürdüm daha iki saat kan ter içinde kaldım her dediğini yaptım oynattim annecim hadi gidelim sonra yine geliriz eve gidip yemek yapmamız gerekiyor filan anlattım yok rwsmen kendini parçalıyor yaka paça sürekli bişey yaptırmaktan bıktım 

6 Cevaplar

0 oy
(9,622 puan) tarafından
Benim kızımda öyle doğum yaptım annem vardı yanımda kızımı parka götürdü annem resmen ağlayarak geldi dışardan sinirden burnunu kanatmış yüzünü çizmiş 
(1,352 puan) tarafından
Evet canım maalesef napcam bilmiyorum artık
-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bir süre istedini yapmayın agladiginda yaptıysanız öyle alıştı 
(1,352 puan) tarafından
Yok canım dediğini yapmıyorum ama yine böyle
(4,661 puan) tarafından
Tek çocuk mu canım yaşı kaç acaba
(1,352 puan) tarafından
Evet canım tek ikinciye zaten cesaret ettirmiyor sağolsun iki yaşına yeni girdi bir yaşından beri böyle sadece park değil nereye gitsek hep beni pişman ediyor
(4,661 puan) tarafından
Biraz daha büyük olsaydı kreşe verirdin orda daha sakinlesiyorlar tek çocuklar daha hırçın oluyor eğer yakında yaşıtları varsa arkadaş ortamı ayarla inan ki senin için üzüldüm evde neysede dışarda çok zor oluyorlar
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Kaç yaşında canım 
(1,352 puan) tarafından
2 yaşında ama bir yaşından beri böyle
(7,043 puan) tarafından
Canım ben kreş öğretmeniydim siz 1 yaşına kadar azicik tepki verince dediğini yapmışsınız oda bunu fark etmiş tepki verirse dediğini yaptıracağını biliyo zamanla bu pekismis sen şuan dediğini yapmadan bile aynı devam edecek sen tepkini kötüden kurallar koyar ve o kuralları asla ama asla esnetmezsen zamanla alisacaktir ya da kızın hiperaktif olabilir yani biraz hareketli ve kimseyi dinlemez onlar böyle bi durumda enerjisini atamaz sen tek başına baş edemezsin tuvalet eğitimi varsa kreşe gondermeni tavsiye ederim yarım gün ya da hafta da 3 4 gün kadar hem sen dinlenirsin hem çocuk yaşıtlarıyla enerjisini daha güzel atar
(1,352 puan) tarafından
Kreş düşündüm ama burda iki yaş için fazla yok olanlar da çok pahalı
0 oy
(150 puan) tarafından
3 yaşında kızım benimde bu ara sürekli sabrımı zorluyo annelik kolay değil kuzum yine de sakin kalmaya çalış ben 2.ye hamileyim şimdi dediğim dedik bi çocuk bende tek olduğu için böyle olduğunu düşünüyorum inşallah zamanla gecer insan her gittiği yerden pişman olup dönermi ya valla bazen bezdiriyolsr 
(1,352 puan) tarafından
Aynen canım ya her seferinde pişman oluyorum
(3,767 puan) tarafından
Bnmkide 3 yaşına girecek ikinci planlıyorum istemiyodum ama eşim istiyor .bütün çocuklar inatçı ve bizi yönetmeye calisiyor
(1,352 puan) tarafından
Maalesef canım ya Allah yardımcımız olsun
(3,767 puan) tarafından
Aminn cnm
0 oy
(271 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Bizim için küçük olan meseleler onlar için çok büyük dert olabiliyor. Sabır taşı olsa çatlar yani. Sen dediğinin arkasında dur ne yaparsa yapsın. Bu şekilde istediğini yaptırabildigini fark ederse daha çok hırçınlaşır
(1,352 puan) tarafından
Allah razı olsun canım aynen iradeli olmak lazım ama etrafın bakışından insan kendini çok kötü hissediyor
(271 puan) tarafından
Aman bakarlarsa baksınlar onlar mı çekecek çocuğun derdini bir bakarlar iki bakarlar üçüncüde bi bakmışsın kızın sözünü dinliyor, sakince pıtı pıtı evinize gidiyorsunuz
(1,352 puan) tarafından
İnşaallah canım ya inşaallah
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Her dediklerini yapiyoz ondan aglamasin diye hiç söz dinlemiyolar valla kızıyom ben yinede yapacağını yapıyor 
(1,352 puan) tarafından
İnan her dediğini yapmıyorum aslinda makul olan şeyler dışında
(3,767 puan) tarafından
Bende bilmiyorum niye boyleler valla

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 238 göst.
0 oy
8 cevap 425 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 581 göst.