0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (192 puan) tarafından
Yapmayı düşünüyorum hepimiz için ama her adeti ne kadar buzluğa bırakmalıyız, yemeklere ne kadar bırakmalıyım sağlık için istiyorum da ne kadar kullanılmalı her yemekte bilmiyorum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tek yemeklik ayarla at buzluğa istediğin zaman istediğin kadar kullan 
-Reklam-
0 oy
(7,239 puan) tarafından
Valla ben yapıyorum pet bardaklara köyü öyle döndürüyorum yemekere koyuyorum zamanına hiç dikkat etmedim 
0 oy
(116 puan) tarafından
Ben her yemeğe 1 sb koyuyorum. 
0 oy
(8,396 puan) tarafından
Ben Pet bardaklarla dolaba atıyorum yemek ya da çorba yapacağım zaman bize yeterli oluyor 
0 oy
(4,298 puan) tarafından

image

Beim bole buz kupu torbalarinda pilava 2 kip bi tencere cirbaya 4 kup atarim
(4,298 puan) tarafından
Benim esim et yemez ona caktirmadan atiyorum yogun olmadin tadi diye:))
0 oy
tarafından
Ben karton bardağa koyup buzluğa atarım bir tane yeterli oluyor 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ben kendim kaynatiyirum en az 8 saat kısık ateşte kaynatirken soğan sarımsak ta tüm atıyorum 1 rer tane sonra Pet bardaklar varya onlara bırakıyorum soğuyunca buzluğa koyuyorum o şekilde üstlerinde poşetle kapatıyorum. Buz poşetine bıraktım Bi ara çok pişman oldum şimdi dolaptakoler biterse şu hallet kutuları varya tertemiz yıkayıp onlara bıkıp öyle atacam buzluga
0 oy
(13,129 puan) tarafından
Ben buzluk kaplarına koyuyorum çocuklara günlük çorbalarına koyuuorum pilava bulgura da koyuyorum 

Pet bardaklara da koyuyorum onu da sulu yemek yaptığım da kullanıyorum kendimize 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 93 göst.
9 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysekubramutlu (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
14 Haziran 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 127 göst.
15 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,478 soru

11,421,065 cevap

34,976 kullanıcı

...