0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (1,385 puan) tarafından
Ben çalışıyorum kizlar.haftasonuda birgün 12saat birgün yarım.gun.bugun yarın gün çalıştım eve geldim 1gibi eşim ve bebeğim kayinvalidemdeler kızım 14aylik daha bakıyor kayınvalidem haftasonu bu hafta hem öğlen geliyorum geldim köye.gitmisler neyse bir saat önce aradılar pilav uap geliyoruz diye gelirken de birine oturmaya girmişler oğluna yol ustunde diye ben bugün izonliyim.cocugu göreyim diye sabahtir evde bekliyorum.esim.aramis.e sende.otobuse atla gel.gelemem.ben dedim.kizdim da yahu ne biçim düşüncesiz.hepsi.bastan sona insan yarın hiç goremicem.cocugumu.zaten on iki saat insan gelmez mi b.k var gibi geziyorlar.cok.kizdim 

4 Cevaplar

0 oy
(4,220 puan) tarafından
Haberleri varsa geliceginden çok haklısın bence
(1,385 puan) tarafından
Var canım hafatsonu kaynanamda kalıyoruz bu sabah geldik ne biçim.duauncesiz.insanlar.vaar ya birde.gel.diurolar.ne gidicem
(4,220 puan) tarafından
Boşver ya ama haklısın canim ya hem çalış hem çocuğunu Göreme eşinde de suç var ne diye gezip duruyor gelsin ya karısının yanina
(1,385 puan) tarafından
Onada gicigim dün kavga ettik.sabahmecbur geldik buraya ben işe gittim dusuncesiz
(1,385 puan) tarafından
Yoksa onu goresim yok çocuk için sörf
(4,220 puan) tarafından
Aman bişey olmaz kiz barışırsin sıkma kendini
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Haklısın canım eşimde en azından çocuk annesini görsün deyip gitmeseydi ne olacak sanki herkesin umrunda onlar gidince arkasından saydirirlar 
(1,385 puan) tarafından
Tam anacidir kndisi o daha düşüncesiz zaten kafasız ya
(7,376 puan) tarafından
Eşinle bir konuş canım sakince niye böyle olduğunu
0 oy
tarafından
Eşim izinliyse ben kimseyle bir yere göndermem hem izinliyse kusura bakmasın kimseye götüremez çocuğu evde bakacak öğlen yemeğini hazırlayacak benim gelmemi bekleyecek çocukla evde 
0 oy
(935 puan) tarafından
Ne çalışıyorsun böyle insanlara, çık işten boş ver. 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 859 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde ~Mucize ~ (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 426 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 306 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 576 göst.