0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (4,694 puan) tarafından

image

kafayi yiycem artik bu cocugun elinin ayağının durmamasindan biktim daha gecen ay yikattim halilari kahve yapmistim kargo geldi sadece kapiyi actim kodu söyledim kapattim sen fincani al salondaki haliya boşalt okuldan sonfa geldik camasir makinasinin ustundeki örtüyü cekmis deterjani bosaltmis sabir diye diye kafayi yiycem artik 

2 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Benim bebeğimin de eli durmuyor bu ara,  kabasını ıslak mendille alın, bulasık parlatıcısı ya da Arap sabunu ile güzelce fazla sulu olmadan silip durulayın rahatlıkla çıkar. Ben en başında da en sonunda da WC kağıdı bastırıyordum ki hem çabuk temizlensin hem çabuk kurusun.. 
(4,694 puan) tarafından
bulasik parlaticisi doktum hemen haliyi yaliyor
-Reklam-
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Silince çıkıyor ya çok takma çocuk bu sen ben niye yapmıyoruz akli ermiyor
(4,216 puan) tarafından
Ay kiyamam sana ya yapma böyle bişey olmaz çocuk her zamn böyle olmicak onların da bizim gibi gergin olduğu zamnlar oluyur bebeğin özel bir bebek mj
(4,694 puan) tarafından
evet oyle
(4,216 puan) tarafından
Eminim senin hayatin bizimkinden çok daha yorucu geçiyordur ama onun en çok sana ihtiyacı var sakin ol halidir kirlenir yıkanır sen kendin için çocuğun için sakin ol derin nefes al toparlan allah yardımcın olsun bazen küçük şeyler patlama noktası oluyor ama sen bir annesin bunu unutma
(4,694 puan) tarafından
camsamba günü telefon vardi elinde verdim bianda bi firlatti suanda ekran paramparca surekli bir vukuat ya diyorum gecer soyle boyle diye olmuyor parka goturuyorum salincaga binmek istiyor bindiriyorum bindirdin diye ellemiyorum yardim etmedim diye salliyorum salladin diye sallamiyorum sallamiyon diye agliyor kati ol diyor ogretmeni nasil oluyum aglasa kusuyor burnu kaniyor gozu şişiyor nobet geciriyor dedigini yapsam bu sefer beni kullanmaya calisiyot vallaha ne halt yiycem şaştım kaldim
(4,216 puan) tarafından
Oy kuşum benim ya senin sinirlerin yıpranmış baya allah yardımcın olsun inşallah bu günlerde geçer üzülme

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 163 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Sevcan05 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
16 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 196 göst.