0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar bir tanıdığımız daha 18 yaşinda çocuk kendi harçlığını çıkartabilmek için bir lokantada çalışıyormuş yeni a2 ehliyet almış orada kuryelik yapıyormuş ama ne kask ne koruma herhangi bir şey olmadan biraz ailesi o maddi olarak sıkıntılı hem çocukta hata var hem de çalıştırdığı yerde korunmasız bir şekilde göndererek O da o şekilde çalışarak trafik kazası geçirmiş önce öldü haberi geldi çok şükür sonra yok ölmemiş ama durumu kritik yarın bir ameliyat geçirecek eğer ameliyattan çıkarsa kurtulacak dediler Rabb'im şifa nasip eylesin gerçekten böyle çok farklı duygular içindeyim daha çocuğu Bugün gördüm tanıyorum hatta dedim dikkat et bak bu şekilde çalışmak kötü diye

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin 
(1,937 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Çok Geçmiş olsun. Eşimde kuryelik yapıyordu kask korumalı pantolon ceket falan giyiyordu. 
(1,937 puan) tarafından
Ya bu böyle sigortalı bir kuryenlik işi değil canım paketleri götürüp getiriyordu bir restoranın mahalle içinde ama işte kaza geliyorum demiyor
(7,281 puan) tarafından
Kader artık olacağı varmış baya tehlikeli motor işi
(1,937 puan) tarafından
Evet öyle eşimin de halasının torununu o şekilde kaybettik Bu da böyle oldu maalesef motor gerçekten çok tehlikeli yani
(7,281 puan) tarafından
Basınız sağolsun. İnşallah iyi geçer ameliyatı
(1,937 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(340 puan) tarafından
Eşimin kardeşi de 19 yaşında 2 sene önce motor kazası geçirmiş kafasında kask olduğu halde boynunu vurmuş beyin ölümü gerçekleşmiş ... Eğer ki yiyecek ekmegi varsa yaşar Rabbimin takdiri herşey rabbim şifasını versin inşallah 
(1,937 puan) tarafından
İnşallah abim hakkında şifanızı versin eğer Ömrü kısaysa iman ömrü uzunsa şifa nasip eylesin
0 oy
(7,820 puan) tarafından
Kardeşimin arkadaşını kaybettik öyle salihim rahat uyu paşam 4 yol düşün karşı yola geçerken yan şeritten koca kamyon geçti üstünden çok tehlikeli bu motor işi brnim kardesimde kullaniyo çok korkuyorum 
(7,820 puan) tarafından
Rabbim şifa versin insalah
(7,281 puan) tarafından
Ay gerçekten öyle ya basınız sağolsun. Bende eşim kuryelik yapıyordu baya korkuyordum.
(1,937 puan) tarafından
Arkadaşınız için başınız sağ olsun Rabbim mekanını cennet eylesin kardeşinize de Rabbim muhafaza eylesin bizim hastamıza inşallah hayır üzerine şifa nasip etsin ne diyelim
(7,820 puan) tarafından
Amin kızlar amin rabbim korusun tüm kullarını başta askerleri sonra çalışanları olmak üzere

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 222 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikbal (48,985 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 311 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 294 göst.