0 oy
278 göst.
Diğer kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Kızlar hiç çağırmadım daha önce açıkcasıda utanıyorum çağırmaya ama yapamıyorum çocugum asla izin vermiyor 

Şimdi 

Tüm mutfak yani fırın içi buzdolabı içi dolap içleri bardak tabak komple yıkama  mutfak duvarları 

Evin tüm camları ve kapıları 

Oturma odası oturma odamda sadece koltuk ve TV ünitesi var hiç süs eşyam ıvır zıvır Bişey yok yer silinip süpürülcek koltuk silinecek tivi ünitesi 

Yatak odası orda da yatak çekilip altı temizlenecek gardırop üsten siler aynasını sadece silme süpürme yeri okadar 

Bide hol yer süpürme silme 

Bunları yaptırıcam mutfak harici bende yaparım ama gelmişken hepsini komple yapsın istiyorum çünki ben yapamıyorum bir odayı yapsam diğer odaları yapana kadar pisleniyor temizlediği yerler 

Neyse sizce fiyat kaç olur yani günlüğü ne kadar  kaç günde biter

Daha önce hiç çağırmadım nasıl işliyor 

8 Cevaplar

+1 oy
(4,216 puan) tarafından
Canim bunlari 1 kisi bi gunde bitiremez. Ya iki kisi cagiracaksin ya da bi kadin bi gun tam bi gun yarim gelecek. Mutfak isi zor yani. Yarim gun surer orasi sadece.

Utanilcak bisey yok bana surekli gelir. Calisiyorum ben. Her hafta yarim gun gelir. 3 ayda bi de tam gun genel temizloge gelir. 500 lira tam gun.
(1,022 puan) tarafından
1800 dediler bana  ya
(4,216 puan) tarafından
1 kisi mi 1 gune 1800 dedi
-Reklam-
0 oy
(6,219 puan) tarafından
2 günde bitirse 600 liradan 1200 yapar
(1,022 puan) tarafından
1800 dediler bana günlük ya çok pahalı geldi
(6,219 puan) tarafından
Ohaaa deseydin
0 oy
(4,157 puan) tarafından

Niye utanion kiz tobe:))) rahmetli babamn utanirdi iki gelini var evi temizleyemiolar temizlikci cagiriar der millet derdi utanirdi.:)))  500 den assa gelmesler suan. Genel olarak kapi cam mam banyo manyo

(1,022 puan) tarafından
Bana 1800 dedi niye bizim burası pahalı anşamadım
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Bi günde bitirdi benim bunları bi kaç gün önce çağırdım banyo tuvalet buzdolap içi kaldı sadece yatak felan cektirmedim ben dolaplari sildi ic dış tabaklari tencereleri çıkardı yatagin altını süpürdü odalari süpürdü sildi camlari kapıları sildi 
tarafından
500e çok çok uygun bı dediklerin bence
(1,013 puan) tarafından
Evet burda fiyatlar genelde böyleymis bende ilk defa çağırdım
(1,022 puan) tarafından
Keşke bşzdede böyle olsa 1800 bana aşırı fazla geldi eşime söyledim ben yaparım iç dış merak etme sen içine dışına girerim oney lan öyle dedi skdkkdks
(985 puan) tarafından
Konya’nın neresi teyzem 1500₺ ye çağırdı şirket elemanlarını bireysel mi gelen kişi bizim Olduğumuz yerde 700₺ di geçen sene bu sene 900-1000₺ diyorlar
tarafından
500 olsa ben ayda bir iki mutlaka alırım gayet uygun valla
0 oy
tarafından
Giden birinden duymuştum mutfak dolabı iç dış ve cam silmeyi tek günden sayıyorum erken bile bitse  koltuk halı duvar silme istenincede normal günlük paranın üzerine gidiyorum fiyat farkı oluyor diye şuandada en aşağı tam gün 500 galiba 
(1,022 puan) tarafından
Bana 1800 dediler ya  çok geldi günlük
0 oy
tarafından
2+1 evler 600 TL den yapılıyor şirketten istediysen temizlik onlar ek para alıyor kendilerine 
tarafından
Annem temizliğe gidiyor kız uyumuyorum ahahah
(8,084 puan) tarafından
Sonra neden 6 aydır olmuyor diyon :)
tarafından
Tövbe zor kaçtım zaten sus Aşko ya ahahah
tarafından
İnternetim az kaldı laf yetiştiremiyorum size ☺️☺️
tarafından
Ben geri yatıyom aşko sana iyi sabahlamalar ahahaha ☺️☺️Muah
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim armut.com diye bi site var ordan bulabilirsin illa çağırmaya gerek yok sayfaya gir o seni zaten yönlendiriyo bilgilerini falan yani ilan aciyosun temizlik kategorisine tıklayıp ordan ne yapılmasını istediğini yaziyosun sonra adres bilgilerini falan ondan sonra fiyat geldikçe senin mailine bildirim gelicek işte atıyorum 2 kişi şu fiyat 3 kişi 1 gün şu fiyat falan yani daha iyi olur senin için en azından seçeneğin cok olur 
0 oy
(12,589 puan) tarafından
ev  2+1 mi? 

benim ev müstakil 3+1 iki büyük koridor var bin tl dediler
(1,022 puan) tarafından
2 artı bir ama bir odayı yapmıcak kiler gibi kullanıyorum bnyo yok balkon yok sadece yazdıklarımı yapacak
Yatak odası oturma mutfak
(12,589 puan) tarafından
500 , 600 dan aşşa olmazsa gerek canım
bklm karnim byüyunce bende alacağım iki haftada bir
(1,022 puan) tarafından
500 600 dese veririm 1800 diyor adam
(12,589 puan) tarafından
2+1e pahalı canım
(1,022 puan) tarafından
Evet ve  1 odası ve banyo balkon hariç dedim yapacağı mutfak oturma yatak odası ki zaten mutfak harici ben yardım ederim mutfağa bebeğim sokmuyor soksa ben yaparım zaten ama 1800 deyince eşimde bırak ben yaparım iç dış ney lan öyle dedi izin vermedi zaten

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 723 göst.
9 Ekim 2022 Aile kategorisinde Rghgdm (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 805 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 358 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yildizsumeyye (482 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...