0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından

Napiyonuz Güzellerim durumlar nasıl Biz Bugün Hayranı Olduğum Ve flimini İzlemek istediğim ünlü sanatçı BARIŞ AKARSU NUN FLİMİ İZLEDİK ALLAH RAHMET EYLESİN İNŞALLAH :'(

image

12 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Kız sohbet güzel gidiyordu haaaa efulum gelse ya . Yilanlik yapıyormuş biliyor musun yengesine hepsini anlattı bana öyle onu konusuyorduk yapma yazıktır dedim dinlemedi kadın kurabiye bile yapmış 
(6,957 puan) tarafından
Uyuya kalmisim :( hepsine cevap yazayım kızlar görümcem yok nehir doğru hatırlıyon kaynım ni sevigilisi var evlenirse eltim olcak ipek aşirete gitti onlar kalabalık :D efulim kahvaltıya bende gelebilir miyim menü çok güzel olmuş :D
(7,121 puan) tarafından
Güzel mı olmuş ??? Hdhdhdhd kız zahmete bile girmiyor :):)
(7,376 puan) tarafından
Evet benim eşim 12 kardeş
(6,163 puan) tarafından
Gelin anam hepiniz gelin:D
(7,121 puan) tarafından
Bugün kocam evdeydi . Simit yaptım el açması fırından . Sıcak ekmek aldım el yapımı fırından . Tost yaptım el yapımı benden . Börek yaptım el yapımı borekciden . Çok hamaratim beeeee
-Reklam-
+1 oy
(2,586 puan) tarafından
Yorgunum.. bebem uyumadı ayağı aciyor.  İyi seyirler canım sana
(2,586 puan) tarafından
Ne yapacağımı şaşırdım valla okumaz olur muyum kuzum . Bende artık sürekli paylaşacağım çocukları ya sakindikca oluyor
(7,121 puan) tarafından
Of nasıl zonkluyordur yavrumun ya ben bugün kanepe çekerken iki ayak parmağımın üstüne çıktı o bile yerde ugundurdu beni geçti morardı ama . Yavrum nasıl dayansın açısına geçmiş olsun balım ağrı kesici verseydin keşke
(2,586 puan) tarafından
Geçmiş olsun sana da canım.  Verdim anestol krem de sürüyorum ama oturdu aciyor diye tutuyor ayağını yorgunluktan bayılacak yavrum .
(7,121 puan) tarafından
Ay gözüm doldu tugbam oy yavrum ya geçer inşallah ya kıyamam ona ben
(7,376 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin canım ya çocuklara birşey olmasın
0 oy
(136 puan) tarafından
Bnde barış akarsu nun şarkılarını çok severim Bu arada annemlere geldim pazartesi günü abimin düğünü var bni cagirdilar bugün ikindin geldim yarın sabah evime gidecem oy kullanmaya geri de pazartesi günü düğüne gelirim zaten rahatsızım bn oğlum da rahatsız Bnm gibi bn anca evime sigarim şuan çocuğu uyuttum annemler yattı bnde yatıp uyuyacam cnm
(7,376 puan) tarafından
İyi geceler canım Hayraniyim Barış Akarsunun flimindede duygulandım
(136 puan) tarafından
Sağol cnm keşke bnde izleyebildim ama vakit yok çocuk durmuyor
(7,376 puan) tarafından
Doğrudur canım inşallah izlersin
(136 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Post çık .....
(7,376 puan) tarafından
Saol canim çok fazla post var kız
(7,121 puan) tarafından
He bugün coşmuş millet
(7,376 puan) tarafından
Hiç sorma ya
0 oy
(282 puan) tarafından

Butun hafta camasir ütü bitirip en son cuma günü dip köşe temizliği yapıp hafta sonu dinlenme hayali kuran ben  ama her ne hikmetse bir çiçek bir böcekle bunu gerceklestiremeyen yine ben olaraktan çocuklarımı uyutuyorum.. :dizzy:   

Inssallah bende izlerim bu filmi ya bende merak ediyorum nasıl geçti 

(7,376 puan) tarafından
Hayatı birebirdi sonunda çok duygulandım neftlix e verilmiş flim bende ücretsiz uygulamayı var ordan izledim
(282 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun inşallah.... Şarkılarını çok dinlerdim halâ da dinlerim gerci... İyi yapmışsın canım
(7,376 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Nerdesiniz şekerler 
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Ay ben de şuan onu izliyorum yarım saati kaldı. Çok severdim ne çok ağladım ölünce mekanı cennet olsun 
(7,376 puan) tarafından
Amin canım sarkilarinla ölümsüzleşti daha çok gençti ya öldüğünde Allah rahmet eylesin
(1,792 puan) tarafından
Öyle gerçekten şuan ondan büyük olmama da çok şaşırdım zaman nasıl geçiyor...
(7,376 puan) tarafından
Ben 10 yaşındayken öldü ya ben ölüm haberini hatırlıyorum
(1,792 puan) tarafından
Ben de 14 dum birkaç gün de komada kalmıştı ne çok dua etmiştim ah çocuk kalbi :)
(7,376 puan) tarafından
Evet zaten doğum günün de kaza oluyor bir kaç gün sonrada ölüyor
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Akşam kayınvalidemdeydik kuzum eve geleli çok olmadı direk onu yıkadım elbiselerini makineye attım insallah uyursa onları sererim evi toplarım benim rutin gece mesaisi
(7,376 puan) tarafından
Ooo kolay gelsin canım
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Çok yorgunum ama mahalledekiler son ses arabesk dinliyor ses sisteminden. Uyumanın imkanı yok. Sana iyi seyirler canım, ben de izlerim fırsat bulunca 
(7,376 puan) tarafından
Bitti canım flim sonunda duygulandım ya o mahalledeki kere mikrofonla bağır gece oldu gece :)
(2,132 puan) tarafından
Hepsi belalı ya polis bile gelmiyor. Bir iki saat daha kudururlar sonra sızarlar
(7,376 puan) tarafından
Ay dikkat et o zaman canım
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Ya o zamanlar küçüktüm bunun ölümü beni çok üzmüştü. yalancı yarim dizisi vardı izlerdim. Allah rahmetiyle muamele etsin 
(7,376 puan) tarafından
Evet bende 10 yaşındaydım hatırlıyorum haberlere çıkmıştı
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Nerdesiniz canlar 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Nerdesiniz canlar ❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 53 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu