0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (92 puan) tarafından
Kızlar doktora gittik fazla zayifalmis sütun yeterli olmamış dedi neyse mama da veriyoduk bugün sütümü sagdim neskafe içmiştim 2 saat öncesi filan ondan mı bilmiyofum ama eşki kokuyor kızıma mama yaptık 45 lik içti çok az da 10 fmla anca da anne sütü aldı 1 saat 1 buçuk saat arayla 30 Luk yapıyoruz yani 3 saate 60 olur dedi doktor ama kızım bugün asiir küstü kesilmis cekilde burnundan da geldi ne yapmm lazım sütte mi sofun vardı yoksa fazla mi geliyor mama anlamdım bide kusunca ellini azına goturfu tekrar verdik onu da çıkardı acaba karnı tok müdür napmaliyim ilk çocuk sadece eşim var yanımda korkuyorum bisy olicak diye kızım bu arada 6 günlük oldu 

6 Cevaplar

0 oy
(4,325 puan) tarafından
Anne sutu ile mamayi ayni zamanda veirrseniz ikisi kusturuo ccgu. Arada zaman olmali bir ogun mama verdiysen diger saatte anne sutu vermen gereke
(92 puan) tarafından
Peki canım şuan aç mıdır sence kustugu için eşim bitaz bekleyelim dedi burnundan da gelince korktum
(4,325 puan) tarafından
Bir aylik felan heralde bebek. Dikkat et reflu olmasin basi yukardaykn mama ver egimli reflu yataginda yatsin. Gazini cikarmadan asla yatirma. Anne sutu eksimtrak kokuo zaten .  Yedigin ictigin okadar etkileme yani bebek farketmez corba yedim corba tati gesin kahve ictim kahve autu  degissin baharatli yedim  tadi degiati autun falan . Cok cok az gecer sute onuda bebek farketmez
(4,325 puan) tarafından
İctigini komple kustuysa midesi bosalmistir ama evet biraz bekle sonra ver mamayi. Kusar kusmaz tekrar verirsen midesi zaten kalkik durumda yine kusar. Bizden pay bic kusdugumuz zaman hemen gwri oturup masaya yiyebiliomuyu az midemiz yatissin diye bekliyoruz
(92 puan) tarafından
Yok canım daha bugün 6 günlük oldu dediğin gibi eski kokunca acaba bayadir sagmiyofum ve ilk defa böyle koktuğunu görünce bozuluyor mu acaba diye düşündüm anladım ikisini bir vermemek gerekiyor
(92 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canımm Allah bin kere razı olsun sizden içimi rahatlattiniz dediğiniz gibi bı yarim saat bekleueim
-Reklam-
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Emme aralığını biraz acabilirsin iki saatte bir emzir bide onun midesi minnacık üst üste verme bebek rahatsiz olur 
0 oy
(1,568 puan) tarafından
Cnm benimde bebeğim 19 günlük sütüm yetmiyo mama takviyesi yapıyorum ben önce süt veriyorum aradan 15-20 dakika geçtikten sonra ağlayıp durmazsa mama veriyorum ki çok karismasn
0 oy
tarafından
Bebek reflüsü olabilir 
0 oy
(6,402 puan) tarafından
Kuzum şimdi verme biraz bekle öyle ver birde kafasını yüksek tut yan yatır kusunca boğazına kacmasin
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Nescafe icme zaten yanmis kahveden yapiyolar seni gectim bebege zarar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 517 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,093 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.