0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dünden beri gribim başım çatlıyor damaklarım bile ağrıyor boğazım dolu hiç halim yok kocam olacak dün işe giderken kötüyüm akşam erken gel çocukla ilgilen ona da geçmesin dedim normalde 7 de evde olur 10.30 da geldi şarjı da bitmiş kahveye gitmiş sinir oldum tel kelime etmeden odama gittim ağladım sabahta gelmiş yastığını aldı yatcam dedi halimi görmüyor musun dalgamı geçiyorsun sen insan bir derki sıcak birşey getirim o halde kahvaltı hazırladım bide yapmadı tabi ben sinir oldum sen hasta olurken ben böylemi yapıyorum umursuz gamsız filan dedim kalk biraz çocuğu çıkart. Dedim şuan yatıyor bende ağlıyorum çocukta ortalıkta geziyor gerçekten hiç halim yok ki ilgileneyim şuan size yazarken bile çok kötüyüm Allah hiç kimseyi anlamaz insana denk getirmesin

11 Cevaplar

0 oy
(119,225 puan) tarafından
gamsiz erkek de hic cekilmez bee
tarafından
Böyle dehildi işte zoruma giden degişmesi son zamanlar kahveye gittikçe böyle oldu
(6,777 puan) tarafından
Kanka bende hem gamsız umursamaz koca, hemde çift kişilik kaynana var :))) hangi birine yanayım.
(6,777 puan) tarafından
Ha görümcem olaydı keşke kaynanam. Hem bonkör hem yardımsever biri. Evinde ne varsa katmaya çalışır poşete kutulara.
(119,225 puan) tarafından
bu isler kader ismett bacim ☺️☺️
(6,777 puan) tarafından
Aynen benim kocadan, daha beteri var millette koca.
-Reklam-
0 oy
(15,145 puan) tarafından
Vicdansız adam . Allah kalbindeki merhameti aldıysa sen ne yapabilirsin dostum
tarafından
Zoruma giden böyle değildi ben sürekli hasta olan biri de değilim belki geçen sene grip oldum en son
0 oy
(12,565 puan) tarafından
ayni durumdayız artı hamileyim kız da var 

birazdan kaynanama gideceğim

geçmiş olsun
0 oy
(395 puan) tarafından
Boşver canim üzme kendini hasta hasta..Yok mu annen ablan  kaynanan görümcen yakınlarında kimse ara çok kötüyum ya siz gelin ya ben geleyim çocuk da çok sıkıldı de 
tarafından
Kaynanam görumceler hepsi memlekette oturuyor tek kızım ablam yok annemlerinde evinde inşaat var bayağı toz pislik ne ben gidebilirim ne o gelebilir. Açıkçası bir kocam var onunda umrunda dehil
(395 puan) tarafından
Allah merhametsiz insana muhtaç etmesin cnim Kocana Merhamet versin rabbim
0 oy
(5,002 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun vicdansız adamla olmak zor.. 
0 oy
(1,782 puan) tarafından
Çocuk olduktan sonra değişenlerden o galiba 2.cocugunuzu güle güle büyütün insallah
0 oy
(2,799 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kocana da merhamet versin inşallah 
0 oy
(6,777 puan) tarafından

Ahanda tıpkısı benim koca:ermm: dünde annesine sinir oldum, memleketime göndermeme tavrı sergiledi, ya siz ne istiyorsunuz biz gelinlerden :angry: Şunu 7 seneden sonra çift kişilikli olduğuna kanaat getirdim.. 

0 oy
(455 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım, eşini kaldır çok kötüyüm hemen beni hastaneye götür de hastaneye gidince serum iste 1 saat serum yesen biraz rahatlarsın. Eşinde mecbur o sıra çocukla ilgilenir.
0 oy
(2,867 puan) tarafından
O hasta olunca aynısını hatta daha beterini yap ki anlasın ök.uz 

Gamsiz adam 

Sıcak ıhlamur limon iç geçmiş olsun 
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Allah kalbine merhamet versin canım 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 512 göst.
10 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 578 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 506 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 293 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,964 soru

11,343,669 cevap

34,809 kullanıcı