0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşımın düğünü vardı düğün sonrası balayına gittiler o sırada kayınvalidesi misafirlerini gelinin evinde ağırlamış arkadaşımda çok sinir oldu birlikte buraya sormak istedik 

31 Cevaplar

+1 oy
(15,047 puan) tarafından
Yuh ................... 
tarafından
Bizde aynı tepkiyi verdikk
(4,101 puan) tarafından
Yani yuh . Kizn ozene bezene aldgi tabagi canagi kizdan once kullnmislar . Eve girmeyi dusnmesi bile sacma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haklı vallahi arkadaşın niye kaynanasinin evi yok mu
tarafından
Var tabi ki arkadaşım sinriden kudurdu bende çok sinir oldum
0 oy
(6,919 puan) tarafından
  Anahtar niye bırakılır evi'nde  bir ****** olur evınde camasırın olur evınde çiçek ve saıre olur  bırakırsınız   sadece bana ait bir yerın anahtarını nıye bırakılır  
tarafından
Oğullarının evi diye yapmadıklarını bırakmadılar valla kıza yani o hiç kalkmadı evinde tanımadığı insanlar gelip eşyalarını kullandi
0 oy
(2,105 puan) tarafından
Kaynanaya anahtar nasıl geçmiş ay sinir oldum o ne ya. Kaynana da görgüden bu kadar mı uzak olur dağ da mı büyümüş saygısız kadın
tarafından
Oğlunun evi diye
(2,105 puan) tarafından
Oğlunun bekar evi değilya bi evin tüm sorumluluğu kadına yükleniyor ama ev oğlanın oluyor saçmalık sinir oluyorum
tarafından
Haklısınız
(6,441 puan) tarafından
Bence de bir daha anahtarını vermesin döner dönmez alsın canım küsende küssün ayrıca hesabınıda sorsun
0 oy
tarafından
Yok artık kayanana böyle yaparak eline ne geçmiş acaba 
tarafından
Misafirleri cokmus sığmamis eve
tarafından
Hee heee misafir ne kadar çok olursa olsun gelirinin rahatsız olacağını dusunememis mi
tarafından
Kalınmaz yaa ayıp kızın kendi özel eşyaları var
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benimkiler de düğüne 1 hafta kala cümbür cemaat evimde kaldılar ayrılmaya kadar gittik ama ne çektiğimi bi ben bi Allah bilir Allah sorsun inşallah hakkı mı daha gelin girmemiş evin içine s.çtılar evlendim 1 ay sonra halılarımı koltuklarımı yikattım
tarafından
Yazık günah yaaa
(9,626 puan) tarafından
Ve evimin alt katında 2 kaynim oturuyo 15 dakikalık uzağımda 1 görümcemin evi var anası babasını görmeye gelenler benim evimde diye mecbur hepsi benim evime girdi çıktı oda yetmedi asagidaki kayinlarimda her misafirde yukarı çıktılar 2 görümcem istanbuldan gelip coluk cocuguyla kocalariyla burda kaldilar burdaki görümcem bile geldi burda kaldı sanki evi yokmuş gibi yani böyle insanlık olur mu Allah aşkına,ama iyi oldu mahallenin tamamı arkalarından konusuyo diğer gelinleri kabul etmedi oğullarının evine sıgamadilar diye,bütün mahalle bunlarla uzaktan yakında akraba kayinvalidemin kardeşleri falanda var geldiler benim evimi buldular içine edicek
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Arkadaşın da yeni evli imiş yapılana sakın susmasın baştan ipleri ellerine vermesin gereken lafları söylesin aşırı ayıp bir durum terbiyesizlik 
tarafından
Çok sinirlendi o da kız ne yapacağını bilemedi
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Arkadaşının evinin anahtarı neden kaynanada . Hata en başta 
tarafından
Ev onların
(13,824 puan) tarafından
Ben de bunu yazdim ay ne alaka kiz ev onlarin evlendiler sonucta ayri bir yuva kuruldu bastan tabiz verirse arkadasin daha cok ceker
(7,121 puan) tarafından
Aynen elifim
0 oy
tarafından
Çok ayıp bir davranış izinsiz o eve nasıl girerler ve orası ona ait bir ev değil bende olsam tepki gösterirdim
0 oy
(575 puan) tarafından
Şimdiden sesini çıkarsın yoksa sonra daha da tepesine binerler 
0 oy
(7,920 puan) tarafından
Daha kendisi koltuğunda bir kere oturmadan kaynanam habersiz evime misafir çağıracak kendi başına kaliteli kadın çizgimi bir anda bozarım 
0 oy
(12,811 puan) tarafından
Anahtarı ne arıyor ki kayınvalidede baştan tavrını koysun canım nasıl başlarsa öyle gider 
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Tövbeler olsun n
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay çok sinir bozucu benim evim de eşyayı yerleştirip bir hatoa her yerin resmini çekmişler temizliğini yapıp çikmislar anahtarla hile actirmadilar kapıyı bana ya 

Ben girdim eşimle kapimi kilitleyip sabah kahvaltoya gittim görümcem anahtarı istemiş eşim vermiş eve alışveriş yapıp çıkmış anahtarı eşime vetmis evde hiç bişey yok düğün sabahı Allah razı olsun herşeyden almıştı 
0 oy
tarafından
Yapılmaması gereken ve bayada kavga olay çıkartılması gereken bir durum bide ben kendim sokmuyorum evime insan sayılı alırım birisi evime insan sokucak kocam bile olsa payını alır 
0 oy
(531 puan) tarafından
Yok artık ne münasebet 
0 oy
(6,864 puan) tarafından

Neeeeee şok :O

0 oy
(8,980 puan) tarafından
Vermeseymiş anahtarı keşke. Ben olsam da çok aşırı sinir olurdum 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Düğün bittiyse misafir de dağılsın bi zahmet o ne öyle