0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (17 puan) tarafından
Kızlar doğum yapalı 35 gün oldu. Dğn afedersiniz kanamam başladı ama çok fena bi saatte 3 kere falan ped değişiyorum normalmi acaba yaşayan varmı. Araştrmama göre 40 başı sonu kanamadı oluyomuş böyle fazlamı oluyo acaba

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adet mi oldun acaba daha önce çok değil miydi 
(17 puan) tarafından
Daha önce bu kadr değildi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Adet olmuşsun. 40 başi neymişki.

Bende 38 günde adet olmustum
(17 puan) tarafından
Adetken bu kadr fazla olmuyorum ama felaket kanamam var
tarafından
Tamam canım . Bunyen kendini yeniliyor. Her adet zamanı bir olmuyorki
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Evet benim reglim bile yıllarca düzenli ama 3-5 günde biterken kanamam çok az olurken lohusalıkta da 4o sonu kanamasında da  oldukça yoğundu kanamam. Doktorum sorun olmadığını dile getirmişti. Ben sezaryen oldum ama bir değişikliği var mıdır bilemem. Eğer halsizlik, baygınlık ekleniyorsa sorun ama sadece kanama fazlalığı ise sorun değil demişti doktorum. Zaten 2 aylıkken falan kontrole çağırmış olmalı doktorun.. ilk bir yılda reglde düzensizlikte normal. Belki bir sonraki 6 ay sonra olacak belki 1 ay ;)

Allah analı babalı büyütsün..

(17 puan) tarafından
Halsizliğim falan yok ama felsket bi kanamam var. Yok kontrle çağırmadı ama halsizlik olursa gidiyim o zmn. Çok teşekkür ederim :)
(1,279 puan) tarafından
Evet canım, kanaman normal parcalı falan demedin. Eğer iri parça şeklinde olursa, karın ağrısı ve halsizlik baygınlık geçirecek gibi baş dönmelerin olursa hemen git  bol sıvı almayi ihmal etme :)
(17 puan) tarafından
Yok büyük parça falan ama baksana alttaki arkadaş korkuttu beni bi gidiyim yarın :)
0 oy
(98 puan) tarafından
Hemen acile git bana aynısı oldu kanım pıhtılaşmamış az daha bayılacakmışım. Çok çabuk müdahale ettiler kan verdiler sakın vakit kaybetme 
(17 puan) tarafından
Yarın bi acile gidiyim en iyisi devam ederse

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
24 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ilknur17 (429 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 120 göst.
6 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir5 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Rtyww (1,466 puan) tarafından soruldu

382,482 soru

11,450,860 cevap

35,028 kullanıcı

...