0 oy
680 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Maddi durumum yok komşu yaşlı amca teyzemin var oğlumu çok severler oğluma pazardan 4 tane kazak aldılar önümüzdeki kış aylarında giysin diye arabadan çaldılar çok üzgünüm kizlar moral verin bana ekrara alicak durumumda yok aklımdan çıkmıyor :-((

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya kötü olmuş 
tarafından
Evet maalesef canım
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Kısmet değilmiş    Allah can sağlığı versin
(7,121 puan) tarafından
Mesala şey diyor . Çocuklarıma yapacak birşey yoktu suyun içine ekmek dograsam doyar mı falan diyerek postlar açıyor
(6,919 puan) tarafından
Yapan kendıne yapar   ben ortaya bı lâf attım alırım dedim baya  ölçü vermiş  bana tuhaf
(7,121 puan) tarafından
Bence bunu demeyin balım uani bir yaparsın yalanciya iki yaparsın üç de artık gerçek ihtiyaç sahibine bile temkinli davranırsin . Ben burda nice gerçekten durumu olmayan insanlar biliyorum özel kurumda konustugum bir tanesi bile yardım et demiyor ben anlıyorum bazı söylemlerden . Yani kim gerçek kim sahte bunu ayırmak lazım ki haksızlık olmasın güven kırılmasın
tarafından
Nehir bende öyle yapıyorum zaten gerçekten ihtiyacı olan dil ucuyla bile söyleyemiyor ben teklif ediyorum hatta utanıp kabul etmiyorlar bu tarz paylaşımlar bana da samimi gelmiyor
(7,121 puan) tarafından
Aynen bebeğim ya vallah ❤️
0 oy
tarafından
Arabadan nasıl kazak calıyolar kı
tarafından
Bebek arabası canım yazmayı unutmuşum
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşında 
tarafından
21 aylik
0 oy
(48,821 puan) tarafından
belediyelerin sevgi evleri oluyor orlara baksan kiyafet

calan da hayrini goremesin insallah
tarafından
Amin inşallah canım
(7,121 puan) tarafından
Ah ikbalim ah ah calindiysa tabi :)
0 oy
tarafından
Hangi arabadan ne arabası pazar arabası mı
tarafından
Doğru yada yalan bilemiyorum ama üzücü bir durum geçmiş olsun
tarafından
Bebek arabasini pazar arabası olarak kulaniyorum lazım olduğunda oğlumu koyuyorum niye bu kadar yalanliyorsunuz insanlari sizden bişi mi istedim sadece üzüntümü anlatim
tarafından
E yorumunuzda da pazar arabasından çalındı yazdınız
tarafından
:) neyse Allah yerini doldursun inşallah diyim ne diyim
tarafından
Ben yalanlamıyorum öyle bir yorum yapmadım
0 oy
tarafından
Ben postu saçma sapan gereksiz insanlar yüzünden kapatıyorum iyi yürekli arkadaşlar biri der oyuncu biri der fakir ikinci çocuk digurucak alahinizdan bulun böyle diyenler 
(392 puan) tarafından
Yorum yapmayacaktım ama senin de dediklerin çelişiyor,Bi diyorsun bebek arabası Bi diyorsun pazar arabası...
İnsanların inanmaması çok normal kendini daha düzgün ifade edebilirsin diye düşünüyorum...
Rabbım çocuğuna da şifa versin inşallah
tarafından
Hanımlar bu hanımı tanımıyorum ama size yaşadığım bir anıyı anlatmak istiyorum burayla alakalı burda Bi bayan vardı Bi post açtı bana hiç mantıklı gelmedi kadını yalancılıkla suçladı ki kadın sonra ispatladı ben ertesi güne başıma çok kötü bir olay geldi başımıza gelen kötülükleri kendimden bilmeliyim netice de düşündüm oysa ki kimseye Bi zararım dokunmamış sonra aklıma o bayana sarf ettiğim sözler geldi hemen mesaj attım helallik istedim sağolsun affetti beni sonra o bayanın yorumlarını takip ettim baktım kadın dininde düzgün bir kadın anladım ben olayı velhasıl demem o ki yptum yaparken çok dikkatli olalım belki bizi kandıranlar da çıkıyor ama kıran taraf biz olmayalım hele de bilmediğimiz bir konu hakkında ise..
(392 puan) tarafından
Kötü bisey yazdığımı düşünmüyorum sadece daha dikkatli olarak kendini daha iyi ifade edebilir yanlış anlasilmalara fırsat vermemiş olur,şu an yazdıkları çelişiyor...
tarafından
Ben genel söyledim canım o gün bana ders oldu o yüzden dedim
tarafından
Bende kötü birşey söylemedim hatta şöyle söyleyeyim ben buradan bir kaç kişiye yardımcı bile oldum şimdi kızım doğsun A'dan Z'ye sıfır aldığım tüm kıyafetlerini araç gereçlerini hepsini gene birilerine vereceğim. Ama kadın kendini ifade etmiş olsaydı çelişkili konuşmamış olsaydı ikna edici birşey  yazsaydı zararını karşılayacaktım.  Ben 1.5 sene resmi bir dernekte gönüllü olarak görev aldım ve artık kimin ihtiyaç sahibi kimin değil az çok anlayabiliyorum. Kadın derdini anlatmak için sözde post açıyor ama bi bebek arabası diyor başka yorumda pazar arabasından çalındı diyor . Tekrar alacak durumum yok diyor . Bir kazak alacak durumu nasıl olamaz ki bir insanın ? Aileden hiç birinin çalışmaması anlamına gelir bu çok başka varsayımlar ya neyse konuyu uzatmamak adına varsa böyle bir durum Allah yardım etsin diyim
0 oy
(5,401 puan) tarafından
Tabi cnm bende olsam çok üzülürüm vala ya sevgi eleri var normlde sizin şehirde varmı bilmiyorum biz burda dört ayda bir beş parça aliyrouz yine sor muhtar falan varsa oraya da kıyafet geliyro üzülme nasip degilmis demeki napacan :(
0 oy
(465 puan) tarafından
Maddi durumun var mı yok mu

Çocuğun hasta mi sağlıklı mı 
0 oy
(103 puan) tarafından
Geçmiş olsun rabbim yerini doldursun insallh 
0 oy
(103 puan) tarafından
Bebeğiniz benim oğlumla yaşıt isterseniz oğlumun bir sürü kıyafeti var kullanılmış ama yeni gibi adres verin göndereyim 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 459 göst.
19 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ayazaral (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 602 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Eliifnur.0_ (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 625 göst.
6 Ocak 2020 Aile kategorisinde Persona Non Grata (3,446 puan) tarafından soruldu

381,701 soru

11,427,003 cevap

34,987 kullanıcı

...