0 oy
806 göst.
Aile kategorisinde (437 puan) tarafından
Tepkiniz ne olur. 

Eşinizle markete gittiniz o sırada eşinizin israrı ile emanet etmek zorunda kaldınız 1 saat içinde de geri döndünüz oyalanmadınız zaten. Ama bi baktınız bebeğinizin saçlar gitmiş.

Size 0 a vur diyolardı ama siz uygun görmüyodunuz. Eşinizinde haberi yok bu durumdan ama yapan kendi annesi olduğu için meseleyi uzatmıyor kökü onda uzar zaten deyip geçiştiriyor. 

49 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Öyle bir hareket için   çok söz sahibi olması lazım   ki cesaret edebılsın     ölümü imzalar  hele bi'de kız çocuğu uçarım o an  
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cok afedersin sicardim agzina
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Yani okurken sinirlerndim.buyuk ihtimal bak sokağın duyacağı büyüklükte bir kavga cikar
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Allahım sen koru yarabbim sla evine gitmem evime gelirsede odamdan çıkmazdım sanırım bence eşinde işin içinde haberi yok gibi yapıyor
0 oy
(612 puan) tarafından
Okurken nefesim daraldı, basım dönmeye başladı sinirden:)
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hoşştttt yani tam delirmelik
0 oy
(727 puan) tarafından
Yavaaaaaaaaş gelsin
0 oy
(2,081 puan) tarafından
Ay gervekten cinnet geçiririm herhalde ya

Ağlarım psikolojim bozulur bir daha da asla bırakamam çocuğumu.

Kuzenime benzeri bir şeyi yapmışlardı ben o zaman 9 10 yaşlarındaydım onu bile unutamıyorum. Özellikle kız çocuklarda saç konusunda aşırı hassasım ya bilmiyorum sanırım aramız duzelmemek üzere bozulurdu verdiğim tepkiler çok zorlarına giderdi eşimle de aram bozulurdu çok pislik b.ktam bir durum olurdu..
0 oy
(397 puan) tarafından
Tam sinir krizi gecirmelik sinirden kendimi yer bitirirdim..sen naptın ne tepki verdin merak ettim 
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Bu da bir sey mi arkadaşımın kaynanası arkadaşımın haberi yokken kızının kulaklarını deldirmiş bir de supriiizz felan yapmış iyi bir sey yaptığını zannederek beterin beteri var anlayacağın bu kaynanalar keşke her şeye burnunu sokmasa uzerine vazife olmayan işler yapmasa!! Ne tepki verdin bilmiyorum ama ortalık fena karışırdı ! 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Aboooo düşüncesi bile korkunç çok büyük kavga sebebi hemde Cook

Ben ucundan kırıkları alırken aglayasim geliyor değilki sıfıra vurmak Allah korusun 
0 oy
(72 puan) tarafından
Birincisi kaynanama kedi bile emanet etmem ikincisi de çocuğumun saçını 0 yapsa onun saçını elimle çekerekten sıfır yaparım öyle bir yolarım ki gözümü kırpmam çocuğumla arama kimse giremez onunla ilgili kararları ben veririm
0 oy
(4,492 puan) tarafından
ABOOOO valla kıyametler kopardı
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Vururum kadını 
0 oy
tarafından
Valla Allah'a büyük konuşmayım ama hem cokkkk ağlardım hemde uzunnnnbir süre konusmazdim Önal. Hemde gerçekten çığirimdan çıkardım.

Saç bende önemli. Kızım doğduğundan beri uzun saçlı. Şuan 25 aylık nerdeyse beline ulaşti saçı. Biraz dalgali olduğu için belli olmuyor uzunluğu ama baya uzun.

O yüzden hiç kestirmek istemiyorum.

Bebekken de öyleydi. 

Birde saç kazitma mevzusu bana saçma geliyor. Sadece hepsi aynı boyda uzuyor. O yüzden insanlara gür çıkmış gibi geliyor.

Ayrıca bebeklerin en tatlı dönemleri çok çirkin oluyo
0 oy
tarafından

Ben olsam tepkimi veririm, gerekirse kızarım, ve hatta küserim :woot:

0 oy
(13,102 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
O an kavga ederim kesin saç baş girme ihtimalim yuksek ve bir daha benim çocuğuma kendi başına babaannelik yapma hakkını kaybeder hiç görüştürnem demiyorum ama benim yanımda ancak görebilir yalnız kalamaz ve bir yabancı gibi çocuğu yedirip içirmesine izin vermem
0 oy
(247 puan) tarafından
Ona neymis benun cocugunun sacindan be delirrdim heralde
0 oy
(15,997 puan) tarafından
Benim oğlumun saçını sıfıra vurmuştu. Bende dedim bu senin oğlun değil benim oğlum. Bir şey yapacağın zaman benden habersiz yapma demiştim. 
0 oy
(10,378 puan) tarafından
Ben cinnet gecirir muhtemelen anası ile oğlunu da yerden kazımak zorunda kalırlar. Küçükken bin kez dediler sıfıra vuralım hayır dedim en son tartıştık şu an 3 yaşını gecıyor kuzum ve saçları hem gür hem uzun hiç de kesilmedi. 

İlgili sorular

+1 oy
40 cevap 921 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
38 cevap 1,233 göst.
11 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 287 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 299 göst.