0 oy
298 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Ya bana sormadan misafir davet etmiş evime davet ettikten sonra söyledi ben kaynanamı yemeğe cagrdm k da kardeşinin kızını kardeşini de davet etti tepkiniz ne olue

19 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Zamanında kaynanm da yapti ayni densizligi aninda eşimi araya soktum kendinde yaptığı saçmalıkla ortada kaldi iyide oldu hani bidaha da asla öyle bişey yapmaya yeltenmedi yanj tepki ver mutalka bidaha yapmasın
(224 puan) tarafından
Dedim zaten ben aile yemeği olsun diye çağırdım sizi oda diyo e sadece çaya gelecekler neyse iptal ettiridm
(4,216 puan) tarafından
İyi yaptın boşver bayılıyorlar insani kullnamaya
(224 puan) tarafından
Zaten esimin teyzesi kendi kendini davet etti beni çağır dedi şaka gibi
-Reklam-
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Kaynanam kendisi bile habersiz gelemez ki başkasını davet etsin... En sevmediğim şeydir benden habersiz benimle ilgili bişey yapılması. Aranızdaki ilişkiyi bilemem ama ben olsam kaynanamı da kabul etmezdim
(224 puan) tarafından
Ya çok iyi değiliz kayinbabam için çağırdım
Oda başkasını çaya davet etti
(5,046 puan) tarafından
Asla kabul etmem. Eşim bile bana sormadan kimseyi çağıramaz
(224 puan) tarafından
Çok iyi valla
0 oy
(1,925 puan) tarafından

Kendi bana sormadan eve gelemiyor ki misafir davet etsin :D asla kabul etmem. 

(1,925 puan) tarafından
Yok onu birkaç kere denedi dedim sen kafana göre gelmek istiyorsun misafirim gelecek oluyor benim planım oluyor önceden ben haber veririm öyle gelirsin konu kilit.
(224 puan) tarafından
Wawwww
(1,925 puan) tarafından
Bizim sıkıntılarımız vardı canım. Ben aylarca görüşmedim eşimde görüşmedi. Sonra herşey benim kontrolümde olmak şart ile kabul ettim.
(224 puan) tarafından
Valla canım zaten bu ailelerin araya girmesi yüzünden yuvalar yıkılıyor bir kısmı
(1,925 puan) tarafından
Biz ipin ucundan döndük :) babam olmasa asla dönmezdim de. İki cihanda hakkım haram zıkkım.
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Biri gelecek nasıl olsa yemeği başkası da gelsin ben sorun etmem 
(224 puan) tarafından
Ya sorun yemek değil ki canım sorun benden habersiz evime misafir davet edilmesi beni bir şeye saymıyor demek bu
0 oy
tarafından
haber verseydiniz daha cok sey hazirlardim derdim msji alirdi
(224 puan) tarafından
Ya dedi bir kek yap malzeme yok dedim gerçekten de yok
tarafından
kendi yapip getirsin o zaman
(224 puan) tarafından
Valla iyi fikir ama seninki güzel deyip duruyorlar
tarafından
:))) kek cok zor pismiyor. eksigini soyle gelince hemen cirpar atarsin o zmn
0 oy
(271 puan) tarafından
Aynisini yapti ve esimde yoktu evde bende gelince soyledim anasiyla birbirine girdiler bidaha kendi bile habersiz gelmedi simdi arar soyler herseyi 
0 oy
(3,017 puan) tarafından
Ağrılarım başkasına ayıp olmasın diye.

Ama sonrasında rahatsızlığını muhakkak dile getiririm.
0 oy
(7,684 puan) tarafından
Ben sorun etmem ya bilmiyorum artık aile olunmus bunlar bana biraz gereksiz geliyor 1 tabak daha koyarım masaya nolacak. Yani nasıl annem yaptığında rahatsız olmazsam aynı şekilde es ailesi de yapsa rahatsız olmam
0 oy
(4,548 puan) tarafından
İlk hamileliğimde davet ediyordu yeni evliydik tepkimi koydum hamileyim habersiz çıkıp geliyorsunuz belki müsait olmuyorym mide bulantisindan iş yapamıyorum diye sonra birini tutup gelmedi 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Parcalarım valla karıyı 
0 oy
(165 puan) tarafından
Eve gelecek misafire ben gelmeyin demem en iyi şekilde ağırlarım ama dile getiririm hoşuma gitmediğini söylerim
0 oy
(6,827 puan) tarafından
aynisini yaptim biz geliyoruz biseyler hazrila dwdi evde bisey yok sen gelirken al dedim 

getirdigi misafiri agirlarin valla cayi koydum o da cay yanina biseyler almis bi poset agirladim hazira alismasin
0 oy
tarafından
Söylerdim kaynanaya keşke bana sorsaydın diye hiç hoşlanmam öyle şeylerden 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım ben doğum yaptım günün ertesi gün eve geldiğim zaman akşam üzeri eşimin babaannesi geldi memlekete gidecekti Bir de yaşlıydı görmek istedi Hani ben doğuma kadar bilerek kaldım Hani burada görmeden gitmeyeyim dedi Neyse geldi severim yaşlı bir insan zaten Türkçe konuşmuyor anlamıyor Hani öyle çok iletişimde kurmayız yani şahsen 4-5 defa gördüm ben bir kötü niyetini art niyetine şey yapmadım Sırf o geldi Bebeği gördü diye Kayınvalidem o gün perdeci bir tanıdığını çağırdı yani Senin en azından bir akraba çağırmış Benimki perdeci bir arkadaşın tanıdığını çağırdı o Misafirin de burnundan getirdim Onun da burnundan getirdim zaten yine doğum yapmışım o gün hastaneden çıkmışım ve kadın saatlerce oturdu Bir de Ayıptır söylemesi balık yemiş leş gibi balık kokuyor midemi kaldırmıştı benim ama burnundan getirdim bir daha kadın gelemedi
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Evliligim ilk seneleri kaynana koyden gelirdi surekli  yetmiyo bide kuyruk takardi  bir oldu iki oldu evde ikramim varmi yada ben musiatmiyim senin tanidigin ama benim yolda gorsem tanimicam insanlari alip alip gelmenin alemi ney dedim haber vermiyon sabahin 7si paldir palas donumla kapi aciyodum kaynana ve ekürüleri.. bir gun bi gelin getirdi yok yatak odam yok elbise dolabim kadin heryere bakiyo orda kayiş koptu o gunun akşami agzima geleni saydim o kadin bide koyde dedikodu yaymiş oda ustune tuz biber oldu kaynana getirmemesi gerektigini ogrendi :))) şimdi kendide pek habersiz gelmez 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kendisi gelirken haber eder gelicem diye başkasını çağrımaz ama cagiripta bana söylemese sen gibi çıldırırım 
0 oy
(12,650 puan) tarafından
Yapmaz. Ben eve misafir almıyorum bana gelenleri de o evinde ağırlıyor 
0 oy
(72 puan) tarafından
Kendi evine çağırsın misafirini bende ne işleri var
0 oy
(984 puan) tarafından
Yaptı öyle bir şey. Ve ben de o gün arkadaşımla son kez buluşucaktım. Kız uzakta diye. Bi de aradı şey diyo onu bunu yap. İyi emredersin dedim ben de. 

Ben öyle asla şey edemiyorım yapmam etmem gibisinden ama gerçekten hem kırıldım hem çok sinirlendim eşimle de tartıştık onun yüzünden 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 223 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 638 göst.
4 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 287 göst.
2 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 796 göst.