0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (247 puan) tarafından
Benim bi halim var leke cikmadigi ve cok beyaz ve klasik eski model diye degistirdim haliyi yenisini aldim oda iyi cikmadi garantiye gitti yeni hali verdiler o sure zarfindada yeni hali aldi esim iyisinden simdi 1tane 12m²ayni hali var 1tane daha 12m² bi hali daha var biri yeni hic kullnmadim onu kullanirim sonra diye koydum eski ikinci el kullandigim haliyi kasmirin halisi kaca versem 12m²esim 2bin tl de 1bucuga kadar ver dedi ben de kaydirmazlar bi gecensene 3bin tldi 2binden asagi vermeyim dedim sen bilin dedi size fikrinizi sorsam sizce kac tl olur 

Komsum geldi bakmaya kaca vereceksin dedi esimle konusmadim konusyim.dedim sen kac dusunuyon abla dedim baska birinine versen 500bile almaz dedi sinir oldum almasin o zmn sadece bi yikama islemi olacak cok kullnmadim beyaz diye leke cikmiyor diye tuyde yapisma yok yanik vs hic bisy yok dedim esinle konus don dedi sizce kac diyim almassada letgoda fln satilirmi sadece bi yikama islemi olacak hani kirli hali

5 Cevaplar

0 oy
(6,255 puan) tarafından
Halı 12 MT mi benmi yanlış anladım 
(247 puan) tarafından
Hayir 6m²bi 6m²bi ayni hali 12 m²oluyor toplam yani 1 cift hali var
(6,255 puan) tarafından
Yıkaması 276 lira tutuyor gönder yıkamaya kendin kullan yedek olarak ha kullanmam dersende
Halılar ucuz değil 2 den aşağı verme hatta 3 bin den asagi verme biraz araştır ikinci el halı aln yerler var oralara ver
(247 puan) tarafından
Demi canim
-Reklam-
0 oy
(397 puan) tarafından
Kız hali nasıl 12 MT oluyor uzun bı halı mı bu ?

Çok fazla kullandığın hali için ben yeni hali aldım o fiyata 
(397 puan) tarafından
Bu arada Komşun ikisine mi 500 bile vermezler dedi?
(247 puan) tarafından
Aynn canim haliyi da attim baktiusan
(247 puan) tarafından
Tamm canim
(397 puan) tarafından
Satmaktan vazgeçtim de sen o komşuna sakın verme gitsin alsın nerden alıyorsa 500 e iki tane halıyı afedersin ama millet enaiyi arıyor
(247 puan) tarafından
Aynn ole
0 oy
(247 puan) tarafından

image

image

halim bu sizce fiyati ne olabilir

(123 puan) tarafından
2 bin çok bence ben sanmıyorum satılacagını o fiyata model olarak eski modası geçmiş bir model aynı zamanda alan kişi yıkayacakmış bide ha tabi zevk meselesi belli de olmaz letgoda falan kaçtan gidiyorsa karşılaştırma yap bence
(247 puan) tarafından
Cok cok eski modellere de 1500 2000arasi istiyorlar baktim
0 oy
(16,007 puan) tarafından
Vallahi canım ben şimdiki halı fiyatlarından bihaberim. Ben bundan 5 buçuk yıl önce 6 m2 halımı 900 liraya almıştım. O zamandan bu zamana 3000 falan olmuştur heralde diye düşünüyorum sıfırları. 
(247 puan) tarafından
Sifir hali aldim 3 4 ay once 6bine
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Foto atsaydin keşke 
(247 puan) tarafından
Attim canim yorumlara bakarmisin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
0 oy
1 cevap 88 göst.