0 oy
78 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (14 puan) tarafından
Kızlar kızım 4 yaşında şimdi bir kızım daha olucak oda yapmaya kara verdik

Gardrop ve bazali yatak almayı düşündük piyasada fiyatlar nedir bı gezelim bakalım dedik herşey çok pahalanmis sunta bı dolap bile 5.6 binden başlıyor 3.5 sene sonra çöp gibi almışken temiz iyi bişey almak gerek bence maddi durumum da o kadar iyi değil ama taksit le alicaktim istikbale girdik dolap 10 bin liraydı çok aşırı beğendim kalitesi olsun duruşu olsun bazada ole yatak da iyi bişey seçtim başlık ayaklar falan toplamda 18 bin tuttu 

Kime desem böle böle diye aaaa çok pahalı nasıl o parayı verdin yazık günah normal bişey alsaydın çocuktur doğum yapacaksın adama yazık günah falan filan morelim sıfır iade etmeyi düşündüm o derece eşim bisy demedi baza. Yatak falan iyi geldi fiyatı sadece dolap biraz pahalı geldi ona ama dolapta dolap sonuçta Allah nasip ederse 2 kardeş kullanicak

Morelim sıfır beğenerek aldım 

Şimdi heves falan kalmadı

Çok mu pahalı hatamı ettim 

İstikbal dedim kaliteli yani sonuçta Kullanicaklar senelerce ama insanlar bir acayip

2 Cevaplar

+1 oy
(13,634 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben istikbalin lauren serisini aldim indirimli hali 15 bin daha gelip kurulmadı karyola başlık sifonyer dolap olacak şeklinde. Henüz kimseye demedim ailem hiç sormadı kayinvalidemler biliyor mu haberim yok uzakta yaşıyoruz. Ama mağarada mi yaşıyorlar ucuz bir şey mi kalmış piyasada üstelik ev eşyasını üç beş senede yenilecek kadar zengin değilim 100x200 aldim Allah nasip ederse evlenip ayrı eve geçene kadar yeter oğluma. Senin ve eşinin içine sindiyse tamamdır boşver milleti. 
(13,634 puan) tarafından
Pedli hiç akıl etmemiştim bana da iyi fikir oldu çocuk yatağı sonuçta kirlenir yıkanır bende öyle alayım. Senden de canım:)
(14 puan) tarafından
Banada onu tavsiye ettiler kullanan arkadaşlarım var :) adını yazabilirim bakarsın canım
Ya gerçekten pişman olmiyim iyi yapmadım mi almakla gidip merdiven altı bı yerden 12.15 de tamamlayabilirdimm kii heryer taksitte yapmıyor siz nakit mi aldınız
(13,634 puan) tarafından
Kredi kartına taksit yaptık canım 9 taksitle ödeyeceğim linki veya model adı varsa bakayım yatak arayışı içindeyim
(14 puan) tarafından
Anladım canım bizde 10 taksit yaptım bakalım
Unstress yatak canım
(14 puan) tarafından
Benim aldığım model e karyolaliydi ben baza olarak ayarladım
-Reklam-
0 oy
(9,090 puan) tarafından
Biz de geçen sene caploonba diye bir markadan aldık canım ki üç kapılı dolap yatak karyola sifonyer on bin liraya almıştık.
(14 puan) tarafından
Güle güle kullanın canım iyi yapmışsın canım bu seneye göre iyi demek fiyat
(9,090 puan) tarafından
Depremde gitti maalesef eşyalarımız :(
(14 puan) tarafından
Rabbim yerini tamamlar İnsaAllah canım hiç kafana takma Çok şükür canlariniz sağ  mal sonuçta alınır yine Can sağlığı olsun inşaallah
(9,090 puan) tarafından
Aynen esim çocuklarım yanımda çok şükür. Bakarsan o markaya internette var. Çok güzel modeller var.
(14 puan) tarafından
Çok şükür sevindim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmazehraumit (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 205 göst.
18 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 86 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
16 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu

383,471 soru

11,475,720 cevap

35,083 kullanıcı

...