0 oy
521 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Ailesinden uzakta Yurt Disinda yada sehirler arasi mesafede ailesinden uzakta olan varmi ? Ben de gurbetteyim çok zor ya bebeginle bile Tek ilgileniyorsun onun büyüdügünü göremiyorlar ya sizler nerelerdesiniz? :)

12 Cevaplar

0 oy
(119,434 puan) tarafından
Bem varım ailem eskisehirde ben belcikadayim şu ulkede bi tek kan bagim olan insan yok cok yanlizim 
(106 puan) tarafından
Ben de yaa ayri ülkede olmak da cok zor her zaman gidemiyorsun canin istediginde gidemezsin benim de Kan bagim Bi Tek amcamlar var onlarlada küsüz
(119,434 puan) tarafından
Sen nerelerdesin kader iste beni taa buralara surukledi
(106 puan) tarafından
Bende Almanyada yim canim hayatta Beni taa buraya sürekledi yilda Bi kez yada iki yil da bir kez gidebiliyorum sadece Ailemin yanina
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ben canm Gaziantepten Ankaraya geldim bi basimayim hrr gun cekiyorum yalnizligi o kadar zor ki gurbette olmayan bilemez inanki:(

(106 puan) tarafından
Aynen canim :( hayatin sıkıntısı ni da sevincini de Tek yasiyorsun Ben çok Iyi anliyorum seni
tarafından
Ilk evliyken gunde 10 15 kez arardim kizim oldu artik insan cekiniyo her gun her gun aramaya ama o kadar çok özlüyorum ki hep onlari hayal ediyorum:(
(106 puan) tarafından
Valla Ben annemi hala sık sık ariyorum canim baska bi ülke kadar uzagim onlara bence rahatsiz olmazlar neden olsunlarki bence onlarda bizi Merak ediyordur
tarafından
Ben kendimi rahatsiz hissediyorum canm yani ne.biliym her aradigimda ya yemek yapiyo oluyolar ya isleri olmus oluyo kotu hissediyorum sanki.ben aradığım icin islerini birakip benle ilgilenmek zorunda kaliyorlar gibi
(106 puan) tarafından
Bu konuda haklisin valla canim doğru söylüyorsun
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ailem turkiyede ben almanyadayim yilda bir iki yilda bir gorusuyoruz
(106 puan) tarafından
Aa Ben de Almanyada yim canim Neresindesin Sen :)
(5,519 puan) tarafından
Berlin sen neredesin:)
(106 puan) tarafından
Oo Berlin güzel bizim kaynanamlar Lübeck teler oyüzden bizde Lübeck deyiz :)
(5,519 puan) tarafından
Anladim canimm:))))
0 oy
tarafından
Ailemle aramda 7 saat var canım kimsem yok burda eşimin ailesinden ayri
(106 puan) tarafından
Esinin ailesiyle görüsüyormusunuz canim
tarafından
canım birlik oturuyoruz hatta
0 oy
(194 puan) tarafından
Ben kütahyadayim ailem urfada 
(5,519 puan) tarafından
Urfanin neresi canim bende urfaliyim:)))
(106 puan) tarafından
Gidebiliyormusun canim ailenin yanina
(194 puan) tarafından
Merkez ben seni sürekli yorumuna bakıyorum mesos demeki isinmisim sana
(194 puan) tarafından
Vala bir sene olmadı evliyim bi kere gitim yeni hamileyken şimdide gidemem artıkın karnım büyüdü onlar gelir yanıma çocuk dogunca
0 oy
(10,538 puan) tarafından
Ben ıstanbuldayim ama köyüme çok uzak bende çok özlüyorum ama eşimin işinden dolayı gidemiyorum beni tek basima zaten hayatta göndermez 
(106 puan) tarafından
Esinin izin günlerinde Bi gün gidersiniz insalalh canim :)
(10,538 puan) tarafından
Yok ki tatlım gitsek anca bayramda oda iki üç gün dur gel anlamıyorum annemde de bırakmaz saten sabah git akşam dön yani
0 oy
tarafından

Rabbim kimseyi gurbete düşürmesin , 

(106 puan) tarafından
Aminn canim Amiiin
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Ailemle aramda üç dk kaynanamla aramda 30 sn var :) ama bazen içimden keşke biraz uzakta olabilseydim diyorum. Hiçbir zorlukları yok ama biraz özlemekte  iyi olur diye düşünüyorum. Uzağa gitseydim de keşke gitmwseydim dermiydim acaba :angel:

(106 puan) tarafından
Ay ayni mahallede miisiniz kiz :D dakikalara saniyelere baksana:D e yakin olmaninda zorluklari vardir canim kesin sürekli sizdelerdir dimi
(3,136 puan) tarafından
Tam tersi bizde olmuyorlar zorla çağırıyorum  yanında oturup napacaz diyorlar :)) ben gidiyorum. Kaynanamla altlı üstlüyüz bir haftadır hiç gitmedim yanlarına hamilelikten dolayı üşeniyorum ve rahat oturamıyorum diye pek gitmiyorum.
(106 puan) tarafından
Simdi anladim canim kendini Iyi hissetiginde gidersin yanlarina :)
(3,136 puan) tarafından
Öyle yapıyorum valla :)
0 oy
(161 puan) tarafından
Cnm gurbette olmak için uzak olmaya gerek yok ki ailenin evinden çıktın  mı sn artk gurbetçi oluyosun..bnm ailemle aramda 15 dkklik  yol var ama sorsan çok uzağım ..Her anlarında ufak bir sevinçlerinde yanlarında degilm ..onlar da beni görmeye gelir ama iki üç ayda bir . Aynı evin içi olmadıktan sonra her yer gurbet
(106 puan) tarafından
Bu konuda Haklisin canim gelin olup gittikten sonra degisiyor hersey
(161 puan) tarafından
Evt cnm aynen öyle
0 oy
(1,374 puan) tarafından

Ben de ayrı şehirdeyim canm.ister gidince 1 ay kal yine aynı olmuyor.istediğinde gidemiyosun gelemiyosun.Arkadaşlarım çocukları ojuldan akdıktan sonra annesine geçerlerdi öyle özenirdimki.Bi yemek, kahvaltı hazırlayıp çağıramıyorsun.Çocuğunu senede iki kez görüyorlar. Hastalıkta yanlarında olamıyorsun. En çok da kuzenler anneleriyle beraberken annemin yalnız kalması beni suçlu hissettiriyor:'(  

(1,121 puan) tarafından
Icimdekileri dokmussun canim sanki benim.. Aynen benimde kuzenlerim hep anneleriyle beraberken annem orda tek kaliyor ve cok uzuluyorumm
(106 puan) tarafından
Ay benim de icimi döktün kiz doğru ne bir kahvaltiya cagirabiliyoruz ne özel günleri beraber kutluyoruz:( ahh bu gurbet yakti hepimizi:(
(1,374 puan) tarafından
Evlenirken hiç bunları düşünmüyor insan çocukluk mudur artık nedir? Şimdi 6 aylık kızıma bakıp annenş bırakıp gitme tamam mı diyorum gözlerim doluyor :(
0 oy
tarafından
Ben istanbulda yaşıyorum annemler trabzon da şimdi annemdeyim doğum için geldim 19 unda doğum nasipse 40 imiz çıktığında da döneceğiz evimize ama istemezdim tabi uzak olmak. İnşallah bigün temelli döneriz çünkü eşimin de ailesi burada. 
(106 puan) tarafından
Hayirlisi olsun canim esinin isi orda da devam edebilcekse neden olmasin
tarafından
Eşimden yana derdim yok şükürler olsun taşı sıksa suyunu çıkarır.
0 oy
(2,912 puan) tarafından
Biz almanyadayiz annemler de burda ama şehirler arası 400 km var maalesef 
(106 puan) tarafından
Bende almanyadayim Canim:) Neresindesin Sen
(2,912 puan) tarafından
Nürnberg deyim şu an evlenmeden berlindeydim annemlerle sen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
19 Kasım 2022 Diğer kategorisinde RoDestDaaa Kuzumm (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 488 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Nur343746 (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
+1 oy
10 cevap 178 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap

34,914 kullanıcı

...