0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından
Kizlar ankarada önder karapurcek ulubey doğantepe tarafinda oturanlar var mi ? Atmosfer nasil mesela önder için özellikle beşikkaya için kücük halep diyolar :) ev almiyi dusunuyoruz bu taraftaki evler hep yeni ve yapili 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aklının ucundan bile geçirme canım berbat yerler 
(1,405 puan) tarafından
Deme yaa evlerin güzelliğine kaptirma kendini diyosun yani
tarafından
Evet evleri Allah var güzel ben oralarda doğdum büyüdüm iyiki kurtulmuşum diyorum çocuk yetiştirme yeri değil yani
(1,405 puan) tarafından
Ay yaaa pekte heves etmiştim ordaki evlere :(
-Reklam-
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Kız gıdıp gormedınmı resmen kuccuk surıye dıyorum oraya arkadaslar ve kaynım orda sakın yapma bıde alacaksın evı sonrası basına belaa baska yerlere bakkk 
(1,405 puan) tarafından
Yok eşim göturmuyo arabamizi taşlarla diyo hatta abartip daha çikarirlar diyo adadfags etimesgut ahiler tarafinda da guzel evler var yapili ama cok uzak hicte bilmem etimesgutu çakırlarda guzel evler var ama binalar çok yeni değil
(15,827 puan) tarafından
Etimesgut emırlerdeım cok sakın bı semt bana gore  Eryaman da arkadas var site ıcınde evı oralarda cok güzel ve sakın Alacaksan ıuıce arastır oısman olma sonradan araba olduktan sonra 10 dk yol fazla gıdersın bence uzaktıgı sorun etme derımm
(1,405 puan) tarafından
Araba var varda işte ben tam ankaranin merkezindeyim her yer ayağimin altinda o yüzden biraz çekingenim bu konuda. Emirlerde ev fiyatlari nasil
0 oy
(13,087 puan) tarafından
Saçmalama ayteeennnn :D 

H.gazide otururken onderden cikmazdim halep yanında halt etmiş resmen bulaşma bataklık resmen oralar 
(1,405 puan) tarafından
Asıl sen yapmaaa songül pek bi heveslenmistim kiz yaa kac aydir ev ariyoruz bulamadim bi turlu
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Canım oralar kötü baya bir de Karapürçek aşırı soğuk oluyormus ben İzmir'de oturuyorum eşim Ankaralı oedaj biliyorum. Karapurcekte bı arkadaşı oturuyor. Kendiside doğantepede doğmuş gecekondu mahallesi yani bildiğin 
(1,405 puan) tarafından
Doğru ben şuan ki evimden karapurcekte ki dağlari goruyom bizde günlük güneslikken orda yagmur firtina cikiyo
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Gel suriyeli somalili dolu :) 
(1,405 puan) tarafından
Somalilere bise diyemem bi zararlarini görmedim de suriyelilerin allah belasini versin inşallah tiktir olup giderler bir an once
(5,366 puan) tarafından
Bende somaliler in zararını görmedim ama yinede keşke hiçbi yabancı olmasa ülkede. İlerde ne olur bilmiyoruz içlerinde kimler var bilmiyoruz
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yorumlara baktım da vay be  cidden bu kadar çok mu yayıldılar  
(6,919 puan) tarafından
Valla biz oğlum doğunca bursa' ya döndük
(5,366 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah devamı gelmez
(6,919 puan) tarafından
Hiç sanmam  burası cennet onlara bızede cehennemi yasatıyorlar
(5,366 puan) tarafından
Doğru diyorsun  sonumuz hayrolsun inşallah.ama çocuğum büyüyünce burda okutmayı düşünmüyorum
(1,405 puan) tarafından
Yok canim ne istanbuldan bi farki varr ne suriyeden bi farki var artik turkiyenin her yerindeler maalesef :/
0 oy
(520 puan) tarafından
Canim annemgil karapurcekde oturuyolardi tasindilar cok kotu bir yer kardesimi dövdüler orda 
(1,405 puan) tarafından
Evet yaa babam asla izin vermiyor ben seni oralarda oturtmam hem kendi başini hem kocanin başini hemde bizim başimizi yakarsin diyo
(520 puan) tarafından
Cok dogru söylüyo bnm kardeşim. Hala ordan o arkads ortamindan kurtulamadi tasindilar ama yine gdiyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 115 göst.
7 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
0 oy
3 cevap 123 göst.
20 Ekim 2022 Aile kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 607 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kar tanesi (2,972 puan) tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...