0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Allahın ıznıyle pastacılık işine gırıyorum, egıtım alıyorum suan, cok da heveslıyım ama murfak seyı almam lazım soyle 18-18 bın olanlar harıc onerınız var mı?

2 Cevaplar

0 oy
(5,046 puan) tarafından
Ablamda karaca var 3 yıldır kullanıyor çok memnun. Bende de cookplus var bende memnunum ama karaca daha iyi dayanıklılık ve yoğurma gücü olarak
tarafından
Karaca bakıyorum bende ıns güzeldir:) teşekkür ederımmm
(5,046 puan) tarafından
Rica ederim bol satışların olsun inşallah ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya ben hiç anlamam ama kadınların böyle girisimciliklere girmesine bayılıyorum çok tebrik ederim seni umarım bir gün o pastalarla 18 bin liralık bile alabilecek gücün olur :)
tarafından
Yaa unıversıte mezunuyum ama çocukla yapabılecegık bir iş ıstedım,sağolsun esımde destek oldu :) çok da keyıflı :) teşekkür ederımmm umarım olurrr
tarafından
Bende moda tasarımı mezunuyum ama mesleğimi yapamıyorum iste bebeğim daha altı aylık girişim deyince illa kendi mesleğimizi yapmamıza gerek yok ortam kurup hobilerimizi meslek edinebiliriz eşinizde destekmis oh :) sizin yaptığınızda çok hoşuma gitti öyle yazdim biz kadınlar istersek herşey olur:)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Neyla (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
8 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde nursenkrky (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
5 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Suskun50 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,534 cevap

34,862 kullanıcı

...