0 oy
567 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,092 puan) tarafından
Burma bilezik en son düşündüğüm bilezikti ama fotolarda falan canli ve sağlam duruyor gayet acik modern biriyim günlükte takmak istiyorum merak ediyorum burmalilardan foto beklerim :D

18 Cevaplar

+2 oy
(2,586 puan) tarafından
Zenginlerin postuna girmişim çıkayım ben :(
(2,586 puan) tarafından
:))) benimki gavur ellere gitti kiz . İnşallah hayırlı olur da değer..gerçi bileziklere kadar neler gitti neler
(48,704 puan) tarafından
olsun hayirlisi olsun euro gonderdikce biriktir sende
(2,586 puan) tarafından
Kiz ne birikimi deli gibi para gidiyor . Kartı zor ödüyor.  Şimdi ev tutacak masraf ben pasaportları cikartcam öyle ev eşyası yok öyle bittik biz ikbos:)))
(48,704 puan) tarafından
k. peder ne olacak peki çözüm bulundu mu
(2,586 puan) tarafından
Yok valla şu an birsey yok onun hakkında. Aman sağlık olsun da gerisi önemli değil napalim
-Reklam-
+1 oy
(6,232 puan) tarafından

Erzurum burmasi :D candır kandır adamdır 

Çok da sağlamdır diğer genişlere benzemez hemde kalitelidir :D 5 tane geniş bilezik olacağına 2 çift burman olsun :D

image

(2,092 puan) tarafından
Evet geniş bilezigi napayim altınım var der gibi disarda da kullanacagim saglam kibar bisey ama bunun toka kısmını sevemedim ya
+1 oy
(3,540 puan) tarafından

Modern olmanin ölçütü saçının açık veya kapalı olmasiyla degil kafasinin içiyle alakalı bir durum :) zira kuyumcu dükkani gibi gezen evi mobilya dükkanindan hallice olan nice açıklar var :) yeterince modern olsan altin bilezik fikrinin yanindan bile geçmezdin 

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Adana var ama takmam zorlama :)))) 
(2,092 puan) tarafından
Ya herkeste var ondan görüldüğü gibi saglam mi gerçekten ama sende günlük hayatta kullanmiyirsun sanirim
(6,919 puan) tarafından
Hiç takmıyorum  alışkanlık yok
0 oy
(7,432 puan) tarafından

Bundan var bende bilezik postu acıldı baya bugün

image

ama değer kaybediyor işcilik ten dolayı 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Adana var canim bende memnunum
0 oy
(1,426 puan) tarafından

Attım kız onceki posta dedim bugun bu burmalari vereyim bana ajda ver ayni grami gramina arada 3000 fark  istiyor akıllılar  bende  vazgectim burmalarimla mutluyum yatırımlık kalsin:D

(2,092 puan) tarafından
Haha.
Hadi ya çok istemiş .
Altina taktim kafayı burma bakayim dedim bide:D
0 oy
(3,835 puan) tarafından

Bugün atmıştım sabah post açılmıştı 2 tane var 

image

(2,092 puan) tarafından
Ya normalde kullaniyormusunuz o burmalari bide sağlam mı kaç gram
(3,835 puan) tarafından
Burmalar ayrı ayrı 35 Gr
En baştaki 25 gr falandı onu sormam gerek kuyumcuya kağıda yazmamıştı unuttum bende
Diğeri 45 Gr
Valla mecbur kalırsam evde bırakmamak için dışarda kullanıyorum ama gizliyorum yaz geldi takarken saklayamam nasıl olacak bilmiyorum anneme veriyorum bazen korkuyor o da bir şey olur diye 2 tane daha yapacam çeyrekleri falan bozup onları da zor saklıyor
(2,092 puan) tarafından
Evet bu kadar kullanmak zor evde de tutmak zor bu devirde.
Aldım kabul ettim darısı başıma :D
0 oy
(48,704 puan) tarafından
açık ve modern birinde burma hoş durmaz ya anne.bilezigi gibi geliyo bana zaten bilezik sevmiyorum
(2,092 puan) tarafından
Dimi teşekkürler
0 oy
(10,048 puan) tarafından

image

bende bunlar var
(2,092 puan) tarafından
Teşekkürler
(4,170 puan) tarafından
Ya çocukluğuma gittim çünkü biz çocukken abartısız annemin iki kolunda dirseğini geçik bunlardan vardı kolunda hem gramı ağır hem o kadar çoktu şıkır şıkır kolunda olurdu hep Bi yere giderken de bilek kısmından itibaren siyah kalın çorap geçirirdi ki görünmesin diye onu hatırlıyorum ☺️ garibim her kadının kaderi gibi o da kocasına vere vere tüketti ☺️
(10,048 puan) tarafından
Oo sizinkiler zenginmis :D
(4,170 puan) tarafından
Bence annem zengindi  biz değil ahaha ☺️☺️
0 oy
tarafından
düzenlendi
Kapalı ve modern bir insan olarak Bende yarın yapcam gidip 25 Gr ikili burma simdikiler bombeli olanlardan ama takınca kolumda çok ses yapıyor zaten takmiyordum ama şuan taksam daha rahat edeceğim o yüzden değiştircem 
(2,092 puan) tarafından
Kapali ve modern arkadaşım
Güle güle kullan simdiden hayırlı olsun
tarafından
Teşekkür ederim sende umarım gönlünce bir model bulur ve kullanırsın
0 oy
(531 puan) tarafından
Bizde kapalı ve gayet moderniz canım yani açıklıkla modernligi nasıl bagdastirdin anlamadım dogrusu
(2,092 puan) tarafından
:D öylesinizdir illaki de
Şöyle söyleyeyim hani genelde hep kapalilarda görüyorum böyle sangir sungur takiyorlar ya gelin evi gibi
Yani yanlış anlamaniza gerek yok
tarafından
Sangir şungur bombeli olanlar ediyor canım burmadan ses çıkmaz hele Gram ı fazlaysa hiç çıkmaz iyi niyetle yazmışsın ama yanlış anlaşıldı Ajda model bakabilirsin bu arada
(2,092 puan) tarafından
Aynen öyle cnm aklıma ekstra bisey gelmedi

Evet bende ajda model düşünüyorum
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benim var ama şuan takamam kolumda değil hamileyim.sisersem çıkmaz diye çıkardım erkenden 
0 oy
(2,371 puan) tarafından

Cnm sayfaya bak instgramda busemkuyumculuk online satışta yapıyor sanırım smdi görsel de aricam senin istedigin gbi 

image

image

image

(2,092 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm ilk baştaki ajda olanlardan düşünüyorum kibar ve günlükte takılır sanki
(2,371 puan) tarafından
Aynen çok guzl druyor gormusmuydn daha önce bunları Ajda diye mi geciyor
(2,092 puan) tarafından
Evet en üstteki ajda ortadaki benlik değil en alttakide kibrit çöpü :D
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Bileziklerimin modelini bile hatırlamıyorum:) ilk gunden beri kasada duruyor . Bence bilezik yatirimliktir günlük hiç çekici gelmiyor bana
0 oy
(3,418 puan) tarafından

Şuan bankada

image

(2,092 puan) tarafından
Kasami altin hesabimi
(3,418 puan) tarafından
Kasa  cnm
0 oy
tarafından
Acik modern bilezik anlamdım ne alaka neden böyle  bir vurgu yaptinki
0 oy
(804 puan) tarafından
Bence modern Bi insan bilezik takmaz zaten sen kendini modern sanıyorsun sanırım altın sadece yatırım amaçlı olmalıdır bence o ne öyle görgüsüz gibi düğünde bayram da takılır da her gün takmanın anlamı ne Allah aşkına ya. Ha bu arada açık olmakla da modern olmanın hiç bir bağı yok ama yine de sen bilirsin :) 

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 368 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde RoDestDaaa Kuzumm (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 317 göst.
0 oy
31 cevap 1,005 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,387 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu