0 oy
935 göst.
Aile kategorisinde tarafından

İki tane abiye 5000 TL binde iki tane ayakkabı çok fazla mı kime söylesem tepki gösterdi çok die:angel:

44 Cevaplar

0 oy
(2,876 puan) tarafından
Hayır hatta çokkk güzel 

Bende abiye arıyorum

Sadece tek abiye 3 bin diyor 

Uygun fiyatı canım kaçırma 
tarafından
Kız ben kiralık beğendim düz bi tane 9900 istediler:)
(2,876 puan) tarafından
Kiralık o kadar ise
Yani artık hiç bir fiyata şaşırmam ben
-Reklam-
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Kız ben tanesini 5bin bekliyodum valla çok kaliteli pahalı duruyolar
tarafından
İndirim. Yaptı bide:)
0 oy
(3,877 puan) tarafından
Senın aldıklarına normal :) ben asla vermezdim ama :) 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Bende arıyorum modeli atar mısın bakayım 
tarafından
Sabitledim
0 oy
(1,872 puan) tarafından
Hepsi normal canım ayakkabı uygun bile bence her şey ateş pahası bi markete giriyoruz bir poşet doldur 500 - 1000 tl 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bana göre çok Canım sonuçta kızımın oğlumun düğünü değil kardeş akraba için fazla durumun varsa al tabi sen beğenmiştim çok
0 oy
tarafından
Valla günümüz şartlarında 1 kot pantolon 500 olmuş. 2 tane abiyeye 5000 makul fiyat 
0 oy
(373 puan) tarafından
İmkanın varsa çok değil canım kednini zorlamiyorsa maddi açıdan istediğin parayı ver milletin dediğine bakma
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Gayet normal fiyati bide 2 abiye bana çok uygun geldi
tarafından
Yani bencede normal pahalı diyen ne giyiyor anlamadım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben kiralarim almazdım ama senin tercihin güle güle giy
tarafından
Kiralama yok canım dolu tarihler
0 oy
tarafından
Saçma bir şekilde pahalı sadece 1 kere giyiliyor 
tarafından
Valla demin dışarı çıkıp baktım en sadesi 2 bin iki tane aldığını dugun yine aynı fiyat
0 oy
(327 puan) tarafından
Kuzum bana göre çok ya ben bı abiyeye bu kadar vermem tercih meselesi tabiki
tarafından
Basitler var ucuz ama onlarda kötü duruyor ya
0 oy
(692 puan) tarafından
Bence biraz 5000 bütçe meselesi bana göre de normal gibi geldi ama tesettueluye göre gitmiycek model şıklık ararken olmuyo bazı şeyler 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bacım dandirikten tişörtler bile olmuş 150 200 lira sence bukadar süslü püslü detaylıca yapılmış şeylere o para çok mu bence değil
0 oy
(2,586 puan) tarafından
1 canta ve 1 ayakkabıya 2300 veren ben posttan ayrıldım:)))

Gayet normal canım.  Abiyeler de gayet hoş ikisine 3 bin verdiğin abiyelerle bunlar aynı olabilir mi 
tarafından
Ya sürekli kullanılan bi şeye bende hiç acımam:) abiye olunca insan bi arada kalıyor
tarafından
düzenlendi
Sürekli giyilen şeylere bende acıman öyle geçen oğluma bir Nike eşimle bana puma aldık 4 bine yakın para verdik babamla annemde kızıyor bu kadar paramı verilir sadece ayakkabılara diye de dedim çocuk gelişim çağında kötü bir ayakkabı alamam ,bende bir ayakkabı aldım mi en az iki yıl giyorum öyle hiç sallamadim bizimkileri yani yaşlılar genelde hep aynı şekilde düşünüyor birazda kafalarında yeni fiyatlara alisamadilar canım sanada ondan çok diyorlar abiyeleri aslında normal yani
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Tesettürlüyüm demeyelim kardeşim bunun tesettürle ilgisi yok. Kapalıyım diyebilirsin ikisi de güzel değil benim düşüncem 
tarafından
tesettürle ilgili bi post açmadım ki cnm artı ben dışardaki insanlara göre de çok tesettürlüyüm İnan:)
(8,326 puan) tarafından
O zaman alma kuzum bunları daha bol vucut hattını bellı etmeyen şık abiyeler vardır onlsrı değerlendir. Para olarakta fazla gibi
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cok tabi ben 500 tlyi bile gecirmem trenyolda uygun guzeller var ne gerek var yani
tarafından
Açıklara göre bi suru var kapalılara 500 gormedim hiç
(5,240 puan) tarafından
Trendyol modest te bak cnm var kapalılar için oda
tarafından
Bakıyorum cnm daha çok sade elbiseler var
(5,240 puan) tarafından
Ben sadelikten yanayım galiba ondan sen daha süslü istiyosyn ozamqn bunlari alcan cnm
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Dün abiye sordu arkadaş 7 bin dedi çok değil.
tarafından
Oy demin dışarı bende baktım uçmuşlar
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Bence sectigin abiyelere gore iyi. Degisik ve yeni modeller ondan illaki fiyat farki olacaktir. Durumun iyiyse bence al. O kadar da sectik fikir verdik:) almalisin kesin:):)
tarafından
Aa yok kız vazgeçer miyim hiç:D
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Fiyatları normal ama 2 günlük için fazla yani cok şıklar ama sürekli giyilebilicek tarzda değil hatta bi elti içinde çok fazla :D

tarafından
kiraya verip veya satacam zarar etmem çok yani heryerde boyle çok pahalı valla:) ben onları evlendirdim istedim bayramda nişan da herşeyini eşimle yaptık gittik yani o kadar şık olmak hakkım hshhsjsj
(9,626 puan) tarafından
Yok canim senin için demedim eltin için dedim yani ben eltim için o kadar harcamam  :D aranız iyisi ne ala,Rabbim muhabbetinizi artırsın ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
0 oy
13 cevap 208 göst.
1 Haziran 2022 Diğer kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aylin976 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
17 Mart 2023 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu