0 oy
209 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
İyi günler eşim hakemlik yapıyor. Maçları şehir dışında da oluyor ve bayan hakemlerle gidiyorlar özel araç kiralayıp çoğu zaman. Bu seneye kadar bu durumu hiç dert etmemiştim ama bu sene maça gitmek için hazırlandıkları vakitlerde bayan hakemlerle görüşmelerini gizli yapıyor ve mesajları siliyor. Ben birkaç kere bayan hakemlerle arabada yalnız mı gidiyorsunuz diye rahatsızlığımı dile getirmiştim o da güvenmiyor musun bana ne var bunda demişti. Neyse en son 2 erkek 2 kız maça gittiler farklı şehire. Ama bana bayan hakemlerin olduğunu söylemedi ben öğrendim. Gidince Aramalarıma cevap vermedi kafede vakit geçirmişler maç zamanına kadar sonrasında bayan hakemlerin yanında aradı normal halimi hatrımı sordu ama eğlendikleri vakitte beni aramamasına bozuldum. Gelince de değişik davrandı ben yatınca gece geç saate kadar telefon başında kaldı. Bu aralar da bayan hakemlerle maçı çok ama konuşmaları ve mesajları siliyor onu farkettim kötü birşey konuşmadığını daha önce görmüştüm maça hazırlıkla ilgili kısa görüşmeler ama sizce neden siliyor sürekli mesajları benim sorun çıkarmamdan mı korkuyor
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(8,078 puan) tarafından
Hepsini okumadım ama bende olsam kiskanir şüphe ederdim asla Kemalim yapmaz diyin biri değilim 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 201 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde oylede.guzel1 (161 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 464 göst.
25 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy