0 oy
432 göst.
Aile kategorisinde (3,117 puan) tarafından

20 aylık 2 yaş sendromunu dipten yaşıyoruz ne aglamasi bitiyor ne bir şey. 20 ayda bir kez bile normal bir şekilde uyanmadi hep krizli ağlamali en az 5 10 dk sürüyor aşırı kucak bagimlisi yere koyamiyorum uyandi mi en az 30dk taşımam lazım yoksa başlıyor krizler. 

Aşırı seçici bir gün yedigini ertesi gün yemez bi gün bile normal bir şekilde yemek yemedi hep oyunla kap kacakla eli hiç boş olmayacak.  uykusu da hep berbatti ne uyku gerilemesi direnmesi varsa hepsini yaşadik tam 2 ay boyunca abartmiyorum gece gunduz kucakta uyudu bizde oturarak koltukta kucakta bebek. Bensiz 5 dk oynamaz odadan ciktigim gibi krizler. Hayalimde 2 çocuk vardı ama kızım o kadar zorluyor ki beni hiç bir konuda kolay bir çocuk değildi  ne yemek ne uyku ne diş çıkarma her şeyi en dipte yaşadık. 2nci çocuğu yapanlar sizin ilkler nasıldı kolay miydi da cesaret ettiniz 

25 Cevaplar

0 oy
(5,021 puan) tarafından

Benim oğlum gerçekten çok usluydu. Bildiğin normal büyük insan gibi. Nereye gitsem benimle gelir ağlamaz ben uyurum o yanimda oyun oynar sesini çıkarmaz beni uyandirmaz. Nerdeyse herseyden yer cok cok nadir yemek ayırt eder. Yani inanilmaz anlatilmaz yaşanır :D

Ama ikinci oğlum :'(

(3,117 puan) tarafından
Senin ilkin benim kızımın zıddı maşaAllah diyeyim
(5,021 puan) tarafından
Evet ama artik 4.5 yaşında yaramaz oldu :D
-Reklam-
0 oy
(7,893 puan) tarafından
İlk oglum o kadar usluymuski 2. Kizim cazgir cikti cazgirrrr:)
(3,117 puan) tarafından
Ee hep sakin olacak degiller dimi:))
0 oy
(4,293 puan) tarafından
Bende sizin gibi dusunuyorum. Hayal degil ama 2 cocugum olsun istemistim. Hatta erken evlensem 3 istiyodum. İnsana kardes lazim gibi dusunurdum hep. 

Ama bebegim dogduktan sonra baska cocuk istemedigime karar verdim. Hersey gelip geciyo ama uyksuzluk cok zor.
(3,117 puan) tarafından
Uykusuzluk çok zor bende kötü oluyorum uyuyamayinca
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Gercekten oglum sukur sebebim ilk bir yil ac uykusuz kaldim ama suan cok cok iyiyim etrafmdaki cocuklarla kiyaslanmaz bile zaten bana hep kucukken arsiz olan buyunce akilli olur dediler suan 4 yasina girecek ve 8 haftalik hamileyim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kazara oldu valla ilk uslu değildi cok zor zamanlar yaşadım 8 aylikti ikinciye hamile kalmıştım ilki kolikti ama cok akıllı bir çocuk şuan 31 aylik olcak masallah ikinci deli ama:)

İlgili sorular

382,104 soru

11,440,215 cevap

35,010 kullanıcı

...