0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (287 puan) tarafından

Evet kızlar pskolojik rahatsızlıklar yasaganlar vardır mutlaka aramızda bende onlardan biriyim neler cektıgmı bi rabbim bide yasayanlar anlar bilir ama kafamın algılamadıgı sey su bu pskoloji denen sey duygularıdamı etkiler tamam düşünceleri etkiliyo değiştiriyo bu net ama duygulara nasıl bukadar etkisi olabilir ya kafam beynim durdu bianda eşimden sogudum cnkü kimse inanmıyo sacma dıyolar ama aksam cok severken ertesi gün aklıma gelen bi düşünceyle dduygularım alt üst oldu sanki Allah rızası için ya bilen duyan eden yokmu ya valla dayanma gücüm kalmadı :(

4 Cevaplar

0 oy
(15,304 puan) tarafından
Bu kadar ani bir değişim.bana büyü mü acaba diye düşündürdü 
-Reklam-
0 oy
(1,471 puan) tarafından
Kiz bu nasil bir psikolji anında fikrini degistiriyo bilgim yok duam var allah yardimcin olsin
0 oy
tarafından
Hissettiklerini ilk beynim algılar düşünmeye geçer olumlu olumsuz ayırır. bir gün iyiysen ertesi gün düşünüpte kötüysen eğer bir problem var kafanda demektir. Neden soğuduğunu düşünüp konuyu bu konudan çok şikayetçiyim diyip aranızda halledebilirsiniz. İçine atmışsın düşünmekte beynini yormuş ondan kaynaklı canım. Sonuçta duygular gördüğümüz şeylerden kaynaklanır görürüz beyne aktarırız o da kalbe hükmeder. İkisi arasında ki tercihte senin elinde. Aklın mı kalbin mi ?
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Etkiler canim kadınlar her şeyi bi anda kesip atmıyorlar biriken biriken bi yerde tak diyor artık biz eşimle iyiyken ertesi gün bi tartışmada hemen boşanma kararı aldım ama bu o an için kavgayla alakalı bisi değildi birikmislik oluyor insanda

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 113 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 316 göst.
1 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 298 göst.
12 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina&19 (287 puan) tarafından soruldu

381,242 soru

11,413,456 cevap

34,959 kullanıcı

...