0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Anneler merhaba oğlum 4 yaşında kolunda kızarıklık vardı sağlık ocağına götürmüştük bize alerji dendi ilaç kullandik fakat geçmedi kaşıntısı oldu sürekli sivilce gibi kol ve bacaklarına yayıldı bugün çocuk doktoru bize **** belirtisi var dendi 3 gün ilaç kullanın dendi xabion losyon verildi bugün başlandı nasıl yol izlemem lazım çok üzülüyorum iki yaşında kızım var hafif onda da kızarıklık var ne yapacağım bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim 

2 Cevaplar

0 oy
(2,586 puan) tarafından

Foto atsana 

imagek kizimin kolu dq 1 haftadır böyle artmadı da azalmadı da doktor alerji dedi surup verdi bize de böyle mi başladı ya korkuyorum bende 

(7 puan) tarafından
Aynen canım bizde ilk başta böyle oldu biz sağlık ocağına götürdük alerji dedi spraktin şurup yazdın birde jel ama fayda etmedi gecmeyince çocuk doktoruna götürdüm **** belirtisi var dendi
(2,586 puan) tarafından
Ay hayır ya lütfen alerji olsun. Geçmiş olsun kuzum size de inşallah hemen geçer ya
(7 puan) tarafından
Foto attım canım bizim kabarık şuan kol ve bacak sivilce gibi inşallah **** çıkmaz teşekkür ederim siz3de geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bizde geçirdik bebeğimde çıktı bizde yoktu ama ailecek tedavi şart sizde olmasa bile evdeki herkesin kremi kullanması gerekiyor biz eczaneden özel krem yaptırdık mucize gibi bir krem onunla geçti hepimiz kullandık günlük kıyafet çarşaf çıkarılıp 60 dereceye atın kuruduktan sonra buharlı ütüyle herşeyi ütüleyin 

Zor bir süreç ama düzenli krem ve temizlik ile geçiyor 
Kükürtlü sabun ile yıkanın hepiniz çok faydasını göreceksiniz 
Her gün koltukları halıları süpürüp sirkeli su sıkın onlara 
Sirke ile silin evinizi yada çamaşır suyu 
(7 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah bizde atlatırız

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 122 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Menis (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
28 Haziran 2022 Aile kategorisinde Cerensmsk (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 168 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Muhammed.mirac (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Menis (31 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...