0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde (358 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Bı kızım oldu isim çok araştırdım  anlamlarına felan baktım kızım 4 günlük oldu isim daha yoktu dünde sonunda Miray ismine karar verdik ama pek bakmadım anlamına baktım guzel dün kimliğe yazıldı ama bideha bakayım dedim  detayına ay gibi parlak olan ışık saçan bey diyor moralim bozuldu şimdi Miray koyarak kötümü yaptım  gece boyunca strese girdim kulağına acaba elif Miray diye mi okutsak olurmu

9 Cevaplar

0 oy
(1,540 puan) tarafından
Kulağına okutabilirsin elif miray olarak içini rahatlatscaksa
(358 puan) tarafından
Bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Miray kızımın adı çok severek begenerek koydum kulagada cok guzel geliyor❤️
(358 puan) tarafından
Valla bilmiyorum hatamı yaptım diyorum
tarafından
Ayyy adaşım benim ismim de kızınla aynı bende ismimi çok seviyorum miray ayın ilk günü anlamına da geliyor
tarafından
Vala kizim ayni ay parcasi❤️masallah cok da akilli zeki
tarafından
Allah bağışlasın adaşımı benim için öp lütfen :) ♡
tarafından
Sagol canim brnim öpüyorum simdi♥️❤️
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Işık saçan bey mi bu anlamı nerde yazıyor ben hiç bey olarak okumadım da bence kafaya takacak bir durum değil Miray adı çok veriliyor anlamı kötü olsa kimse vermez
(358 puan) tarafından
Cnm yukarı ekledim bak istersen
0 oy
tarafından

İsmim miray

Miray ayın ilk günü demek:) 

Buradaki yazı çok doğru değil 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım birkaç sayfa gezdim bir tek senin gösterdiğin bey ekini vermiş herkes ay gib ışık saçan demiş kızımın adı Erva anlamı yiğit delikanlı demek ama ben anlamı için değil o ismi sevdiğim için koydum ve peygamber efendimizin halasının adı diye 
0 oy
tarafından
Bazı isimler bu şekilde ve iyi araştırmak lazım mesela ESLEM bu ara çok favori kız ismi ama anlamı güçlü kuvvetli erkek 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Mir erkekler icin kullanilir evet eski turk filmlerinde yads romanlarda okumussunuzdur mirim diye seslenirler saygın insanlara beyim anlamındadır. Daha yeni ciksrttiysaniz mahkeme olmadan degistirebilirsiniz nufusta da bi sorun olmaz. 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Miray çok kibar bir isim. Miray olarak tanıdığım tüm kız çocukları gerçekten çok güzel isimlerinin anlamı gibi ay gibi parlıyorlar. Gereksiz bir evhama kapılmışsınız. Adıyla yaşasın yavrucuk ❤️
0 oy
tarafından
Hayir canim Miray çok güzel isim değiştirme 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 86 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eeg (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eeg (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.