0 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (547 puan) tarafından
Merhaba kızlar psikolojik açıdan sizce hangisi daha zor . Gebelik mi ? Lohusalık mı ?

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle lohusalık hamileyken daha iyiydim 
-Reklam-
0 oy
(506 puan) tarafından
bu kisiye gore degisir. Etrafinda anlayisli yardimci insanlar varsa ikisi de cok guzel geciyor. Biraz da sana bagli aslinda lohusa donemini degil de bebeginle ilgilenecegin onun mis kokusunu icine cekecegin zamanlari dusunup o sekilde hayal edersen gayet rahat geciyor. Hamile olanlar hamileliginin tadini cikarsin onun yeri bambaska.
(547 puan) tarafından
37. Haftadayım şimdiye kadar hiç gerginlik falan yaşamadım son ay olur olmadık herşeye sinirleniyorum
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Lohusalık  kızımda  tecribesizdm eşimi dahi görmek istemiyordum kolikti kızım çok zordu oglumd 20 günlüktü deprem oldu çok ani hareket ettim ağrım oldu öylece bir  evde 5 aile yaşadık çok çok zordu 
(547 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım :(
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Gebeliğimde bana dokturulwn göz yaşlarını rabbim onlardan daha çok cikartsin doktursun logusa iken yapılanları Allah'a havale ediyorum çocuğumla hastanede imtiha. Olurken  kendi yaptıklarını rabbim sorsun hepsinden nefret ediyorum büyük mahkemesinde cezalandirilsin
(547 puan) tarafından
Sorunlu süreçten geçtin sanırım
(2,369 puan) tarafından
Evec geçtim canım ikincide izin vermeyeceğim ilki acemelik diyelim beni diyen evime gelir kismenin ayağına gidemem herkes benim ayağıma gelsin gelen gelir gelmeyene kapım. kapalı ama hepsi ettiğini çekiyor gözüm gördü
0 oy
(566 puan) tarafından
Gebelik zor gece boyunca uyumadım bide halden anlayan olmayınca evde tek kızımla zor oluyor oturdum ağladım gece mide ağrısı bacak bel ağrısı inşallah geçer bunlarda 
0 oy
(7,415 puan) tarafından
Gebeliğim zordu
0 oy
tarafından
İnsan içindeyken gebelik çok zor geliyor ama lohusalik çok başka bir dünya. İlk haftaları hatırlamak bile istemiyorum. 43 günlük olduk çok şükür biraz daha iyiye gidiyorum. Lohusalik depresyonu hatırlamak bile istemiyorum hala tam atlatamadim
0 oy
(552 puan) tarafından
Bence gebelik

Çünkü sağolsun lohusalık sendromunu eşim yaşadı benim yerime ☺️☺️☺️
0 oy
(742 puan) tarafından
Lohusalik bence 
0 oy
(41 puan) tarafından
Lohusalık netttt
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Benim hamilelik cok rahatt gecti o yuzden lahusalim bence daha zor. Cok agir gecirmedim ama kuçucuk bebeyle ne yapacagimi bilememk bile yetti
0 oy
(11,278 puan) tarafından
Ben ikisinde de zorlanmadım yani degisik duygulara girmedim ama bebeğim çok zorladı kolik gazlı bi bebekti kendim baktım o açıdan doğum sonrası diyebilirim
0 oy
(392 puan) tarafından

Acaba hamile miyim diye düşünmek hepsinden zor bence sjsjjs adetime 2 gün kaldı az gribim ve midem bulanıyor acaba gebelik mi gripten mi diye 2 gündür düşünüyorum en zoru bu bence :D:D

0 oy
(290 puan) tarafından
Bence lohusalık. Herkes bişeyler söyledikçe sinire boğuluyosun. Her kafadan bir ses.... Yeter diyorsun artık. Ben ağlama krizine girmiştim çok zordu şükür geçti.  Aslında kolaydı da insanlar zorlaştırdı diyeyim.... 
0 oy
tarafından
Lohusalik yaşamadim çok şükür ama gebeliğim düşük riskim vardı o yüzden çok üzülüyordum elhamdülillah doğdu 2 yaşına girdi bile benim balım ❤
0 oy
(3,521 puan) tarafından
Duruma şartlara gore degisir ben gebeliklerde cok zorlaniyorum hem psikolojim hem sagligim zorluyo lohusalik daha etkili tabi ama cok kisa surmustu bende bi 10 gun falan duygusal moddaydim sonra daha kotu seyler olunca lohusaligi unuttum gitti
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Ayyy her ikiside lohusalik bambaska bisey insan çok duygusal oluyo hamilelikte koku hassasiyeti herseyden mide bulantisi :(
0 oy
tarafından
İkisi de güzel bence. Ya da benim çok güzel geçti ondan böyle düşünüyorumdur. 
0 oy
tarafından
Gebeliğin çok güzel geçti çok şükür hiç sorun yaşamadım. Ama lohusalıkta dogumda coviddim bebeğime 15 gün yanaşmadım. O sırada anneme alıştı 15 gün  sonunda beni istemedi falan derken benm için lohusalıkta cok kötü geçti.. 
0 oy
tarafından
Lohusalık tâbi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ilknur17 (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 149 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M1e2l3e4k5 (231 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde RSA1994 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.

380,112 soru

11,379,325 cevap

34,864 kullanıcı

...