0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Nerede depoluyorsunuz çok fazla var çözüm önerisi olarak fotoğraf atabilir misiniz

12 Cevaplar

0 oy
(3,397 puan) tarafından
Valla depolamiyorum canim ihtiyaci kadar alıyorum kullanmadığını da ihtiyacı olana veriyorum nefret ederim fazlaliktan
(2,393 puan) tarafından
Bende nefret ediyorum fazlalıktan:( ama daha yaşı küçük oynar belki diye duruyor öyle
tarafından
Bizimde öyle az oyuncağı var yetiyor
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Poşetleyip bazanın altına koyuyorum kısım kısım yeni çıkarıp eskileri kaldırıyorum dönüşümlü hepsiyle oynuyorlar
(2,393 puan) tarafından
Bazalarin altı dolu ne yazikki ya dolap falan mı alsam diye düşünüyorum da mantıklı hepsinin sıgacagi bi dolaba henüz denk gelemedim
0 oy
(284 puan) tarafından
Henüz çok oyuncagimız yok ama onun icin 4 gözlü bir dolap alıp içerisinde sepetlere koymayı düşünüyorum 
(2,393 puan) tarafından
Ya bizim eşimle çocukken çok oyuncağımiz yoktu diye bogduk çocuğu daha doğmadan oyuncak almaya başladık falan aç gözlülük işte:D şuan çok fazla var ve 23 aylık kafayı yiyorum depolama sorunundan
(284 puan) tarafından
Kullanmadıklarını bir süre koliye felan kaldırın isterseniz yaşına uygun olanları bırakın sadece. Onlardan sıkılınca da diğer kaldirdiklarinizi çıkarırsınız dönüşümlü hem yeni almış gibi olur  daha çok ilgisini çeker
0 oy
(183 puan) tarafından
İşte benimde aylardır cevabını aradigim soru bu. Ne yapicam hiç bilmiyorum. 
(2,393 puan) tarafından
Ya bi tane dolap buldum da rafları küçük küçük büyükleri sığmaz ne olacak halimiz bilmiyorum:'(
(183 puan) tarafından
O çekmeceli kutulara bende bakıyorum ama ben ortalıkta görünmesini de istemiyorum. Çünkü o zaman hepsini döküyor. Acaba kirli camasir sepeti oluyor ya kapakli plastik hasirlar onlardan alıp kiler gibi bir yerimiz var oraya mı istiflesem. Hafta da bir dönüşümlü çıkartırım diye düşünüyorum ama bilemiyorum onlar bile pahalı şu an.
(2,393 puan) tarafından
Valla sigiyorsa öyle yap benim öyle de sığmaz ne yazık ki :(
(183 puan) tarafından
Camair kirli sepetleri çok büyük oluyor. 3 4 tanesi epey oyuncak toplar. O oyuncak dolapları çok çok küçük oluyor emin olun.
0 oy
(703 puan) tarafından
Çözüm basit eskıyı elden cıkar yenı ye yer açılsın kıyafet konusunda da esya konusunda da oyuncak ta hayatımın her alanında bunu uyguluyorum gayette huzurluyum fazlalıklar ınsana ancak yük olur ruhen de bedenen de 
0 oy
(11,264 puan) tarafından
Şuan çok oyuncağı yok ama banyonun üstünden çatıya çıkılıyor oraya koycam saklayacağım şeyleri  
0 oy
(6,240 puan) tarafından
İki tane sepete birde oyuncak sepeti artı iki tane poşete koyup boş bir odam var orsa
0 oy
(7,603 puan) tarafından
Deprem bölgesine yolladım baya biraz azaldı zaten oynamıyordu inşallah başka çocukları mutlu etmiştir.
0 oy
(15,983 puan) tarafından
Balkonuma pen oda yaptırdım köşeye 1 tane. Bütün oyuncakları fazla eşyaları oraya koydum 
0 oy
(119,318 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

ikeanin cok guzel oyuncak dolaplari var hem gorseli hem kullanimi cok ihi

(2,393 puan) tarafından
Örnek atar mısın ikeaya çok baktım ama bulamadım kullanışlı birsey
(119,318 puan) tarafından
yukledim
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Yarısı kutuyla dolabın tepesinde yarısı kanepenin altında daha 17 aylık ev oyuncaktan geçilmiyo dün 2 araba daha aldık neyin kafasını yaşıyoruz bende bilmiyorum valla. Yarısını ayırıp köy evine götürmeyi düşünüyorum  sırf ortadan kalksın diye 
(2,393 puan) tarafından
Bizde öyle valla bi de o oynamiyo Biz oynuyoruz:D
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Büyük arabalarını falan kullanmadığımız oda var oraya kitledik küçüklerde kıyafet dolabının en üstünde sepetin içinde istediğini veriyorum fazlası yok günde 3 4 farklı oyuncak 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Minikkedi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 129 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,812 soru

11,369,586 cevap

34,852 kullanıcı

...