0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından
Kızlar konu eşim bana hiçbiryere gitmem için asla izin vermiyor bildiğin zulm falan ediyor bende ona izin vermiyorum o vermediği için ama çok takmiyorum giderse de çünkü yapımda kıskançlık yok ben geç kalkıyorum eşim de öğlen 12 de falan geliyo o saate kadar uyuyoruz bebisle bugün telefonuna baktım resim silmiş kendi resmini çekip bizim mahalledeki parkta arabanın içinde çekilmiş ama benim oraya gittiğinden haberim yok ve gittin ama neden resimleri sildin sizce ne olabilir ve ben onu işte zannediyorum asla bana gelip demedi ben parka gittim bugün falan diye bakkala giderken haber verir genelde 

4 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Belko arkadsi felan cagirmistir 2 dk gitmistir sanada soylemeyi unutmustur .kotu dusunme
-Reklam-
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Bence neden gitti neden soylemedi yerine oturun konusun.. neden eve hapis gibi yasiyorsun neden izin vermiyor bunlari cozume ulastirin❤❤
0 oy
tarafından
Neden ikiniz de birbirinize bu kadar karışıyosunuz ki canım ben onu anlamadım. Belki bi arkadaşıyla buluştu ama sen kızarsın diye sildi direk aldatma diye düşünme. Güven probleminizi çözmenizi laım ama bu kadar kısıtlanmanız iyi değil 
0 oy
(13,385 puan) tarafından
Neden bu kadar özgürlüğünüzü kısıtlıyorsunuz ki böyle yaparak sadece birbirinizi mutsuz ediyorsunuz eşimle sürekli gezeriz her yere götürür kendimde çıkarım eşim de çıkar arkadaşlarıyla mesela şuan evde yok dışarıda hiç de aklıma kötü şeyler gelmiyor 
tarafından
Aynen öyle canım eskiden kızardım eşime çok dışarı çıkıyo diye şimdi çıkmıyo diye kızıyorum bazen
(13,385 puan) tarafından
O bazen bende de oluyor dışarı çıksın diye gözünün içine bakıyorum :))
tarafından
Bugün maç günüydü mesela ama maça gitmedi resmen gözüme battı adam :D
(13,385 puan) tarafından
Sen gitmiyorsan ben gidiyorum diyip çıksaydın ahahahha :)
tarafından
:D karnım burnumda kız nereye çıkayım

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,962 göst.
0 oy
61 cevap 2,093 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kursunes (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 2,078 göst.
20 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy