0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (1,030 puan) tarafından

Tatile giderken yaptiricam ikisinide memnun kaldınız mı birde protez tırnak resmi varsa atarmisiniz teşekkürler şimdiden <3

12 Cevaplar

+1 oy
(48,708 puan) tarafından
abdest olmadığı icin hic dusunmedim bile yaptırmayı bir tanıdık yaptiriyo degisik sekiller falan yapıyorlar güzel oluyo
(1,030 puan) tarafından
Tamam canım
-Reklam-
+1 oy
(5,054 puan) tarafından
İkisi de pişmanlıktır. İşin eğitimini aldığım için söylüyorum, yaptırma :)
(1,798 puan) tarafından
Aynen  çok saçma ve itici bana göre bu tarz şeyler :))
0 oy
(12,697 puan) tarafından

protez tırnak uzmanıyım:)

iyi yere yaptırırsanız alışkanlık yapar 

ipek kirpik kardeşimin alanı döndu memlekete yaptırmıyorum artık 

(1,030 puan) tarafından
Eylül Öztürke yaptırmak istiyorum eğer instada felan sayfan varsa takip edeyim canım
(12,697 puan) tarafından
canim teşekür ederım kapattım hamileyken kiz bire girdı yine hamileyım:) sanırım dönemem daha
(1,030 puan) tarafından
Anladım canım Allah analı babalı büyütsün :)
0 oy
(10,052 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

image

ben tirnak yiyordum canim o yuzden nikahimda yaptirdim. Sonra kendi tirnaklarim uzadi ciktilar zaten dugunde kendi tirnaklarimi yaptirdim

image

(10,052 puan) tarafından
Ay hic oyle seylerim olmadi ya hayatim boyunca tirnak yedim :D halada yiyorum. Bak resim ekledim. Onlarda kendi tirnaklarim en alttaki protezden sonra uzadi
tarafından
Benim tırnak yapım uzun
(10,052 puan) tarafından
E napcan protezi ne guzel iste :) benimkiler cok minik
tarafından
Hanj ben yenmiş tırnak görmedim fotoda.
Ayrıca niye yiyorsunki
(10,052 puan) tarafından
Cocukluktan beri yiyorum hic uzun olmadi tirnaklarim. Hele stres oliyim hemen. Yiyorum derken kopariyorum yani yutmuyorum. Baya oyle uzun kaldi sonra tirnaklarim oglum dpgdu falan yine uzundu. Yaklasik 1.5 2 sene kalmis. Ama sonra yine yedim
0 oy
(77 puan) tarafından
Tirnak yedigim için yaptırmıştım cok memnundum tabi surekli yapılması uygun deil bence ipek kiprik hakkında bir fikrim yok
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Bu süre boyunca hiç gusül almanızı gerektiren durumlar olmuyor mu cünüp mü geziyorsunuz merakımdan soruyorum hadi günlük abdesti namazı vs geçtim 
tarafından
Evet canim ipek kirpik de olmuyormuş ben bilmeden yaptırdım ikinci hafta annem söyleyince hepsini cikardik
(1,893 puan) tarafından
Tırnakta da olmaz altına su geçmiyor ki
tarafından
Evet tabiki
0 oy
(8,360 puan) tarafından

Yaptırmadım bende tırnak yiyorum canım ama istediğim zaman uzatabiliyorum o yüzden hiç gerek duymadım üstelik abdestde geçirmiyor diye biliyorum süs için yaptırıp abdestsiz gezemem<3

tarafından
Sivas bebişim sen ?
(8,360 puan) tarafından
Bandırma aşkom çokta uzak ya:) hiç yolumda düşmüyor oralara :)
tarafından
Bandırma diye şehir mi varmış aşko haberim yok ahahha
(8,360 puan) tarafından
Az kaldı bandırmanında şehir olacağı günlere Balıkesir dicem olmucak :)
tarafından
Peki aşko ☺️☺️ Kalpler bir olsun yeterki bi telefon kadar yakınız birbirimize ❤️
0 oy
(2,840 puan) tarafından

İpek kirpik yaptırmak için can atan ve gerçek kirpiklerim dökülecek diye korkup yaptıramayan beeeen:)

(968 puan) tarafından
kuzu vallaha değmez verdiğin paraya çok çabuk dusuyo ve gerçekten işini yapamayan birine denk gelirsen degmiyo çok hoş duruyo ama işte
0 oy
tarafından
Tırnak hiç sevmiyorum ipek kirpik yaptırdım iki üç kez en son 1 ay önce ama abdestin geçmediğini öğrendiğim an hepsini kendim çıkardım 
(1,030 puan) tarafından
İpek kirpik kendiliğinden döküldüğü oldumu
tarafından
En iyiside olsa dökülüyor zaten
0 oy
(1,572 puan) tarafından
İki kişi kollarımdan tutup zorlamadığı sürece yaptirmam çok yapay duruyo bence:d
0 oy
(934 puan) tarafından

Kadının biri ipek kirpik yaptırmış gözleri bir olmuş allahiiimmmmmmm nasıl üzüldüm valla. Cesaretim yok artık, hayatta yaptırmam onu gördükten sonra, daha geçen gün izledim 

(1,030 puan) tarafından
İzlemicemki :Ddd
(934 puan) tarafından
Bence yaptırma yani, ben vazgeçtim
(1,030 puan) tarafından
Dandik bir yere yaptirmicamki ona güveniyorum:)
0 oy
(968 puan) tarafından
ipek kirpik tam bı pişmanlık asla yapma Parana yazikk 
(1,030 puan) tarafından
1 kere yaptırıcam zaten ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
2 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 221 göst.
2 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 193 göst.

380,554 soru

11,394,191 cevap

34,908 kullanıcı

...