0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (591 puan) tarafından
2 günlük bebeğim var ama uykuda çok fazla korkup irkiliyor yani sıçrıyor normal mi tavsiyeleriniz nedir?

10 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
 Felak nas Oku da yatır canım 
(591 puan) tarafından
Felak nas ihlas fatiha ayetel kürsi hep okuyorum ya çok üzülüyorum öyle görünce ya :(
(6,512 puan) tarafından
Kundak yap bide kendi hareketinden bile sıçrarlar
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ayetel kursi felak nas oku bolca elini uzerine koyarak. Tebrik ederim ayrica. Hayirli saglikli imanli evlat olur insallah
(997 puan) tarafından
Lohusayken okunmaz diye biliyorum ben yanlış mı biliyorum
(2,704 puan) tarafından
Okunur canim oku sen. Adetliyken bile koruma amacli bir tane ayetel kursi okunabiliyo lohusayken niye okunmasin
0 oy
tarafından
Kundak yapıyormusun canım yeni digan bebekler korkar bazen irkilir normal 
0 oy
(2,733 puan) tarafından
Süre oku canim bide tek kalmayan kuranı kerim köy odasında bide bıçak koy başının altında bide cengeli iğne köy kortumasinlar
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Mümkünse ellerini yarım kundak yap kendi kendine sıctar elleri kımıldadıkca korkuyor küçük melek  
0 oy
(465 puan) tarafından
Yarım kundak yap bacakları serbest kalsın 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Yarım kundak yap canim ya da e bebekte satilan fermuarli kundaklardan al  . Anne karninda kollarini uyurken cok hareket ettiremedigi icin onu ürkütüyo harketleri 
0 oy
tarafından
Doktor farketti benim kızda çayla kahve tüketme gün içinde fazla dedi dikkat et sende canım 
0 oy
(3,758 puan) tarafından
Anne karnı refleksleri onlar, bir süre kundak yapın 
0 oy
(531 puan) tarafından
Canım kundaksiz olunca öyle oluyormuş ama benim yigenim 2 yaşında uyurken sürekli irkiliyor okuyoruz hep üstüne ama aynı 

İlgili bir soru bulunamadı

381,026 soru

11,407,109 cevap

34,943 kullanıcı

...