0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (506 puan) tarafından
İyi geceler arkadaşlar. Bisey sormak istiyorum gece kaçta uyuyorsunuz ben mesela 12 gibi 12.30 gibi yatarım eşim oturur çok nadir aynı anda yatağa gireriz ben aynı anda yatağa girmek isterim işte sen uyu ben TV izliyecem telefonla oynuyacam der yada bana kal der ama ben dayanamıyorum ve yatıyorum sabah erken uyanıyorum o bazen erken kalkar bazen geç ne zaman isterse yani yanlış mı yapıyorum eşimle daha mı çok oturmaliyim ama gün içerisinde çocuk ev temizlik yemek derken akşam belli bı saate uykum geliyor ee kızım 14 aylık halen gece beslenmesi yapıyor uykusuz kalıyorum 

21 Cevaplar

0 oy
(997 puan) tarafından
Valla bacım bende uyuyamama eşimde de kafayı yastığa koyduğu gibi uyuma var. Beraber her zaman yatarız ama ben uyuyamam o ayrı 
-Reklam-
0 oy
(48,690 puan) tarafından
ne zaman uykum gelirse esimden once sonra farketmiyo uykuma bagli☺️☺️☺️
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Esim benden önce uyur normalde ama şu aralar beraber yatiyoruz artık o kaçta yatarsa ev taşıdık ufak tefek tamirler var yanında duruyorum bende 1 e gelelekten yatıyoruz evde olursa
0 oy
(6,251 puan) tarafından
3 de uyuyroum sabah 7 olmadan kalkıyorum 
0 oy
(971 puan) tarafından
Biz ikizler gibi pes peşe yatağa gidiyoruz ben kalicam desem peşime düş der o kalicam dese tvyi kapatırım pışık derim zaten o da hemen gelir beraber film izlemeyi daha çok seviyoruz ayrı gayrı olmuyor :)
0 oy
(12,650 puan) tarafından
eşim 2de kapatır gelır

bazen yorgunsam yatarım kızım 10 da uyuyo o gelince kalkarım takılırız bazen beklerim utkum yoksa 3 gibi fln yatarız
0 oy
tarafından
Bizim uyumamız 2-3 gibi anca. Kızım 11de uyuyor eşim 12.30ta geliyor sonra ki zaman dilimi bize ait. Bazen oyun oynuyoruz birlikte bazen tv izliyoruz. 
(1,032 puan) tarafından
Aaah ah eskiden biz de oynardık çocuktan sonra pubg yi silmek zorunda kaldım ☺
tarafından
Telefondan 101 oynuyoruz. Playstation genelde pes katılıyoruz :):) ya da araba yarışı. Çok eğlenceli oluyor. Eşim yokken oynuyorum bazen hiç zevk vermiyor.
(1,032 puan) tarafından
Benim bebik canıma okuduğu için oyuna halim kalmıyor ya size maşallah ☺
tarafından
Hangi bebek öyle değil ki kız. Gün içinde 1de uyuyor bir de 6da uyuyor 1er saat sonra akşam 11 11.30a kadar benimle uyanık olduğu zamanlar totonun üzerine oturmuyor sadece yemek yiyeceği zamanlar o da mecburi mama sandalyesine koyuyorum koymasam onu da ayakta yicek. Odalarda gezip birşeyleri dağıtmayı sürekli birşeyleri karıştırmayı çok seviyor. Birşeyler bulup salonun ortasına getirsin bayılıyor resmen. Akşam olsun da uyusun diye can atıyorum. Ama kendime de zaman ayırmam lazım sürekli çocuğa bak ev işi yap derken kendimi ihmal ediyorum diye düşünüyorum. O yüzden çocuk uyuduktan sonra kafein tüketiyorum direk sonra işte dediğim gibi 2-3 anca.
0 oy
(83 puan) tarafından
Gece 3',ten önce yatmam. Eşim geç geliyor işinden dolayı onu beklerim gelir sohbet ederiz çay içeriz derken saat 3 olmuş sonrada beraber yatarız yani biz hep beraber yatarız çok nadir onun benden önce yatması. Ben ondan önce yatmam zaten 
0 oy
(119 puan) tarafından

tek derdin bu mu :)

0 oy
(1,391 puan) tarafından
Bende 12.30 1arasi valla uyumazs auyumasin asla.beklemek kızım uyuyunca uyuyorum zaten yoruluyorum 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
3 te anca uyuyorum uyku gelmiyor artık eşim önce yatar haftaici özellikle 
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Şaka gibi biz karı koca 9 10 dedi mi küt gidiyoruz. Benim oğlan hava karardigi zaman direkt o da uyur. Tavuk olduğumuzu ogrnedim :D
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Şu sıralar 3 te uyuyorum kitap okuyorum yada film izliyorum 
0 oy
(3,398 puan) tarafından
 Benle eşim  her gece 12 yatıyoruz  eşim  7 kalkip  işe  gider ben de en fazla 8 kadar yatarim   ya da 7
0 oy
(271 puan) tarafından
Ben gece değil de daha çok sabah uyuyorum ahahajja şu an şehir dışında ama beraberken genelde onla yatağa girerim onu uyutup yatakta sıkılır kalkarım 
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bazen 2 bazen 3 te uyuyorum çok uykum varsa 12de Uyuyorum
0 oy
tarafından
Kaçta uykum gelirse o zaman uyuyorum ☺
0 oy
(1,794 puan) tarafından

Çocuklarım 9.30 yada 10 da uyur aynı anda.. eşim 12 ye doğru uyur bende genelde 3.30 gibi anca uyurum dolanıyorum evde son haftalarda olunca nefess darlığı var yatamıyorum:'(

0 oy
(193 puan) tarafından
Her zaman birlikte yatıyoruz 
0 oy
tarafından

Eşin işe gitmiyorsa yada geç gidiyorsa ondan geç kalkar.

Tabi sen haliyle cocuktan dolayı erken kalkıyorsun dur .

Bende senin gibi 12-1 arası uyurum eşimde öyle uyur.

8de uyuyor kızım ondan sonra çay demleriz film izlerim TV izleriz. Sonra telefonla oynamak için 11 _12 gibi yatağa geçerim. Çünkü ben ha deyince uyuyamam. Telefonla gözümü yoracam illa.

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 304 göst.
0 oy
24 cevap 694 göst.
1 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 110 göst.
0 oy
30 cevap 256 göst.
29 Şubat 2024 Aile kategorisinde Fato11 (18 puan) tarafından soruldu

380,095 soru