0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (873 puan) tarafından
Kızlar bakıra boyuyacagım dedım ya saclarımı boyadım ve cırtlak bır renk oldu cok kotu oldu yaa ben bu saclarım dan boyanın akıp gitmesini mı beklmelıyım yoksa sıyah boya alıp boyasam ust uste yanar mı ve tekrardan sıyah boya ıcın acıcı kullanmam gerekirmi o kadr kotu oldukı esım bakınca cok rahatsz olyrm gozu hep saclarıma kayıyor bakyr farkındayım pis oldugunun burnumdan geldi hevesim de gıttı yalık la gezıyrm evımde o derece 

2 Cevaplar

0 oy
(8,200 puan) tarafından
Canım daha yeni boyamışsın saçının dinlenmesi lazım yoksa yanar keşke bakır yapmasaydın ya bakırı evde tutturmak zor olur bakırın üzerine siyah vurmak içinde açmana gerek yok 
(873 puan) tarafından
Kız baktm yenı tarcın bakır dıyr o nasl ya ilk defa duydum ben su televizyondakı defne dıye oynayan kız var ya orijinal sacı olan onun gıbı ıstedım sımdı ne hale geldi peki kac gun yada 1 ay fln mı olması gerek yanmaması ıcın keske acıcı kullanmadan dırek surseydım boyayı saclarım uzun oldugu ıcın acıcı yetmemsıtı oralara direk surdum ıstedıgım koyulukta oldu acıcının oldugu yerlere surdum cırtlak renk oldu kızım dıyr bak baba kızım bıle fark ettı
(8,200 puan) tarafından
En az 1 ay canım malasef oda en az yani kıyamam ya saç ince çizgimdir benimde kestirsem bile ağlarım o dereceyim
-Reklam-
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Kumral boya saçını birz kapatır zamanla kumrl akar alttan bakırın güzel bi tonu çıkar 
(8,200 puan) tarafından
İki renk olmuş saçı canım açıcı yetmemiş bazı yerler koyu kalmış şimdi kumralda vursa iki renk olur yine
(2,266 puan) tarafından
Ay çok kötü o zaman, sabunla biraz akıtabilir boyayı

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 802 göst.
21 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (873 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (873 puan) tarafından soruldu